Aqvital Kettle | Úprava pitné vody | 1l

Značka: AQUASYSTEM
ZDARMAZDARMA
Aqvital Kettle 1L
9 990 Kč 8 687 Kč bez DPH
Na objednávku
Můžeme doručit do:
3.11.2021

Pokroková technologie na úpravu pitné pitné vody, která revolučním způsobem zlepšuje kvalitu vašeho života. Již během 3 minut si vytvoříte vodu "živou" alkalický (zásaditý) charakter a "mrtvou" - acidický (kyselý) charakter.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voda reaguje jako elektrický dipól na elektromagnetické vlnění a svým vibrováním mění vlastní strukturu. Elektromagnetický náboj vody je ovlivněn a pozměněn nejen elektromagnetickými poli, které šíří elektrické spotřebiče, ale také toxiny ze životního prostředí a nevhodnou potravou. Nemoc a stáří jdou ruku v ruce a souvisejí s oslabením elektrického potenciálu tekutin v našem těle, především vody obsažené v buňkách. Tuto zvláštní vlastnost vody potvrdil i spektroskopických výzkum. Ukazuje se, že voda by mohla být našim nejdůležitějším léčivem.

Na acidobazickou rovnováhu našeho těla má vliv chemické složení vody, uložená energetická vibrace a informace v ní obsažená, kterou voda předává všemu, co s ní přichází do styku. Je rozhodující co pijeme, protože jen živá voda udrží tělo zdravé. Voda obsahující energii ji předává tělu a kromě toho přenáší své léčivé vibrace na tělové tekutiny. Tím se zlepší tekutost krve a odbřemení se srdce.

V posledním období začíná být nedostatek kvalitní pitné vody již iv našich domácnostech a očekává se, že zajištění zdravé pitné vody bude stále větší globální problém. znečištěná voda má negativní vliv na náš organismus, v důsledku čehož vznikají nové a nové civilizační choroby.

Voda jak nejlépe rozpouštědlo nese ve své struktuře různě prvky, které se prostřednictvím ní dostávají do našeho organismu. Proto je velmi důležité, jakou vodu pijeme, z jakého je zdroje a v jaké kvalitě se dostává k nám.

Účinky vody upravené systémem AQVITAL KETTLE na organismus:

  • Oxidačně-redukční potenciál (ORP) vody po úpravě pomocí systému AQVITAL KETTLE je -100 až -500 mV což znamená, že voda má antioxidační vlastnosti, působí proti stárnutí buněk a omlazuje organismus.
  • Pitím upravené vody jsou z těla vylučovány škodlivé látky a zvyšuje se imunita.
  • Upravená voda dodává tělu energii, pomáhá předcházet srdečně-cévním chorobám a zvyšuje zásobování těla kyslíkem.
  • PH vody upravené pomocí AQVITAL KETTLE je v rozmezí 8-15, což znamená, že voda je mírně zásaditá až zásaditá, čímž napomáhák optimalizaci acidobazické rovnováhy v lidském těle azabezpečuje odkyselení organismu, dosažení ideálního pH v buňkách.
  • Upravená voda napomáhá při léčení nemocí vznikajících z překyselení organismu a neutralizuje v těle nahromaděné toxiny.
  • Voda po úpravě pomocí systému AQVITAL KETTLE obsahuje optimální množství minerálních látek.

ZÁRUKA

24 měsíců

SERVIS

záruční i pozáruční

VÝROBA

produkt je vyráběn na Slovensku v Bratislavě z nejkvalitnějších dostupných materiálů

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrace pitné vody
Záruka: 2 roky

Aqvital Kettle - proces čištění

Aqvital Kettle - úprava pitné vody proces

Společnost Aquasystem se zabývá vývojem nových technologií pro úpravu a čištění vody, jakož i vývojem zdravotnických prostředků, ekologických dezinfekčních prostředků a bylinných přípravků.