Astma | Serrapeptáza

Co je to astma? Jsou to různé podobné plicní onemocnění, které mohou mít různé příčiny Může ohrožovat život, a proto je potřeba ji brát hodně vážně.

Farmaceutický průmysl vás přesvědčí, že příčiny astmatu jsou nejen genetické, ale i prach roztoče, znečištěné prostředí a pacient nemá jinou možnost, než brát léky. Jiný pohled na astma je, že hlavní odpovědnost má nepřirozená strava a nedostatek výživných látek a přátelských bakterií. Jsou lidé, kteří mají genetickou dispozici na astma, není to však pro ně životní rozsudek, protože vhodná péče může zabránit vzniku onemocnění. Vyvolání astmatického záchvatu mohou způsobit: alergické reakce, energetické cvičení, infekce, emocionální stres nebo vzrušení, studený vzduch, prach z prostředí, mlha (aerosoly), znečištění vzduchu, noční záchvaty kašle nebo léky. Pro všechny tyto spouštěče je společný symptom zánět. Dokazuje tuhle skutečnost fakt, že pacienti velmi dobře reagují na léčbu steroidy, které působí protizánětlivě, ale zároveň mají hodně nežádoucích účinků.

Jak může serrapeptáza pomoct

Serrrapeptáza úžasně pomáhá tak, že čistí plíce od zánětů, mucinu, mrtvé a jízvovité tkáně. Odstraněním této problematické tkáně může náš vlastní hojící systém nahradit tkání zdravou a výsledkem je lepší funkce průdušek a plic.

Dávkování serrapeptázy při astma

Dávka závisí na váze a stavu. Do 70kg doporučujeme 2 kapsle 120000U ráno na lačno. Jíst až po půl hodině. Při váze nad 70kg doporučujeme 3 kapsle denně. Je nutné užívat alespoň po dobu 3 měsíců, nečekejte výsledek na druhý den. Po době 3 měsíců je dobré brát udržovací dávku 1 kapsli denně.

Na našem webu můžete zakoupit serrapeptázu od kanadské firmy Enerex.

Astma