Chlorofyl

Je známo, že chlorofyl snižuje potřebu inzulínu. Má čistící účinek (podporuje proces čištění jater a střev), odstraňuje toxiny z těla, včetně těžkých kovů. Obnovuje a čistí krev, zvyšuje její srážlivost, reguluje krevní tlak a posiluje oběhový systém. Pomáhá ženám regulovat menstruační cyklus. Podporuje správné fungování štítné žlázy a pankreatu. Eliminuje působení karcinogenů, tj. karcinogenů. Neutralizuje škodlivé účinky bílkovin a nepříjemného tělesného pachu. Systematická konzumace zeleného pigmentu posiluje naše tělo a má pozitivní vliv na náš imunitní systém. „Krev rostlin“ je zdrojem energie a pomáhá při léčbě anémie. Kromě toho stimuluje laktaci u kojících žen. Kromě toho má regenerační účinek, ovlivňuje obnovu buněk a ničí volné radikály, které jsou zodpovědné za stárnutí kůže. Stimuluje produkci vitamínů A, E a K. Je také ideálním prostředkem v boji proti acidifikaci.

CHLOROFYL

Chlorofyl je nápomocný při nadýmání, trávení, pálení žáhy a ve střevním plynu. Díky tomu můžeme zmírnit řadu trávicích problémů, protože chlorofyl má příznivý vliv na střevní bakterie. Podporuje metabolické procesy, díky nimž jsme schopni udržet správnou váhu. Každý chce žít v dobrém zdravotním stavu - chlorofyl je látka, která jim pomůže udržet vitalitu. Chlorofyl dodává kyslík do všech našich buněk, díky čemuž můžeme čistit krev všech toxinů a snižovat hladinu cholesterolu. Konzumací chlorofylu snižujeme riziko aterosklerózy a srdečního infarktu. Největší výhodou chlorofylu je jeho blahodárný účinek na trávicí systém, protože čistí krev a lymfu.

Chlorofyl je základní složkou pro lidi, kteří nemají slunce, protože tráví téměř všechny dny v práci nebo nejsou schopni jít ven a dostat sluneční světlo. Ukázalo se, že chlorofyl je prospěšný i pro lidi, kteří jsou unavení a žijí pod neustálým stresem. Tím, že jí zelené koktejly bohaté na chlorofyl nebo tekutý chlorofyl, pomáháme tělu udržovat alkalické pH.

Objednávejte DuoLife Chlorofil na našem e-shopu.

Chlorofil

CHLOROFYL - ZDROJ

Chlorofyl je nejlépe dodáván do lidského těla pomocí zeleniny z ekologického zemědělství a v syrové formě, tj. v salátech, ručně vytlačených šťávách atd. Mezi nejlepší zdroje chlorofylu patří pórek, petržel, celer, brokolice, listy řepy, kedlubny, květák a okurka. Zelené šťávy budou mít pozitivní vliv na činnost srdce, jater a žlučníku. Navíc chlorofyl čistí krev a střeva, pomáhá při bakteriálních a virových infekcích. Pokud nemáme dostatek času na přípravu šťáv, jsou pro ně alternativou potravinové doplňky. Při výběru bychom se měli řídit takovým kritériem, jako je obsah chlorely a složení přípravku - zda má přírodní složky, díky kterému budou živiny lépe vstřebávány. Chlorofyl je nenahraditelný specifikum při zlepšování vzhledu vlasů a nehtů a v boji proti nespavosti. Podporuje koncentraci a paměť.

 

Na našem eshopu si můžete objednat tekutý chlorofyl DuoLife Chlorofil 750ml.