Oxid dusnatý NO

NO oxid dusnatý

Je to plyn, který se mj. přirozeně vyskytuje v lidském těle a významně pozitivně ovlivňuje zdraví celého organismu. Tvoří se hlavně v endotelu (vrstva buněk pokrývající vnitřní stěny cév). Funkce NO v lidském organismu Je-li endotel dobře vyživován, produkuje optimální hladinu NO a krev může bez překážek proudit a vyživovat srdce i ostatní orgány a systémy organismu.

Následky při nedostatku NO v těle

Vlivem stárnutí buněk, nezdravou životosprávou, nemocí, jedovatým prostředím, případně genetickými předpoklady atd. dochází k nedostatečné produkci NO. Tím vzniká nejen nedostatečná odolnost vůči vnějšímu prostředí, ale i v samotném těle se může vytvořit nový mikroorganismus, tělu škodící. Nedostatkem signálních molekul NO, narušením jejich činnosti tak, že neplní svou funkci - vysílání konkrétních zpráv, biologických signálů regulujících buněčnou činnost jsou omezeny až vyloučeny příkazy tělu ke správnému vykonávání svých funkcí. To vede k závažným omezením, narušováním činnosti orgánů (srdce, plíce, játra, ledviny, žaludek, genitálie).

Co s tím dělat

Tento negativní proces lze zvrátit pomocí terapie NO - podáním přípravku, který zajišťuje dostatečnou tvorbu NO. Za tento objev obdržel jeho autor Dr. Louis J. Ignarro v roce 1998 Nobelovu cenu za medicínu. Jako vysoce účinný přípravek se v praxi ukázal a potvrzuje přírodní preparát v kapslích, složený z aminokyselin rostlinného původu, který po pětiletém vědeckém bádání a dvouleté praxi je evidentně svými účinky bezkonkurenční – L+complex H-Technology 200 kapslí. Jeho pravidelným užíváním se aminokyseliny přetváří v organismu na NO, jehož molekuly zajišťují rozšiřování a zpružňování cév, postupné rozpouštění usazenin a krevních sraženin v cévách a zamezení jejich tvorby. Dochází tak k lepšímu prokrvování a prokysličování celého těla - všech jeho orgánů a systémů - a tím i k přirozenému samouzdravovacímu procesu organismu.

Spolu s dodržováním zásad zdravého životního stylu je tak možno řešit i potíže - nemoci, které se dosud jevily jako neřešitelné.

NO terapie 200 kapslí