DuoLife Den a Noc – Nobelova cena (cirkadiánní rytmus)

Složení produktů DuoLife připravil tým expertů z praxe i odborníků z lékařské oblasti lékařských věd, přírodní medicíny, dietetiky a fyzioterapie. Svůj podíl na tom má i vědecká rada. Kompletní řada produktů DuoLife si dosahuje, nejvyšších světových norem a jsou zde použity při výrobě inovační řešení, které jsou podpořeny Nobelovou cenou za odhalení molekulárních mechanismů kontrolujících biologické hodiny člověka (cirkadiánní rytmus). Produkty DuoLife dávají nejlepší odpověď na stále rostoucí požadavky na to, aby byli produkty kompletně přírodní a zároveň splňovaly nejvyšší světové standarty.

Právě na objevu cirkadiánní rytmu člověka jsme pro Vás vytvořily produkt DuoLife Den a Noc. Je odvozen od dvojitého působení sofistikovaného vzorce pro výběr úžasných látek, seskupených podle 13 rostlinných extraktů, na podporu psychomotorické aktivity těla během dne (DuoLife Den) a na uklidnění emocí, neutralizaci toxinů a prohloubení spánku v noci (DuoLife Noc). DuoLife Den a Noc je jedinečný, nepochybně jeden z nejlepších doplňků na našem trhu, s komplexním působením, přizpůsobený stravovacím potřebám dospělých i mladých lidí.

Nobelova cena - DuoLife Den a Noc

Cirkadiánní rytmus

V roce 2017 se stali američtí vědci Jeffrey C. Hall, Michael Rosbash a Michael W. Young laureáty za odhalení molekulárních mechanismů kontrolujících biologické hodiny člověka. (Nobelova cena za fyziologii a medicínu.) Umožnili nám, se dozvědět o optimálním lidském cirkadiánním rytmu.

Cirkadiánní rytmus je biologický rytmus s periodou o délce přibližně 24 hodin, může kolísat mezi 20 až 28 hodinami. Jedná se o pravidelně se opakující změny fyziologických funkcí, např. tělesné teploty, sekrece hormonů, krevního tlaku apod.

Biologické hodiny