Molekulární vodík recenze

Molekulární vodík se jeví jako nejúčinnější antioxidant. Je to takový "hasič" škodlivých volných radikálů, bojující s nepřátelským oxidačním stresem. Je schopný velmi rychle proniknout do všech tkaní a energetických částí organizmu, včetně srdcového svalu a mozkového komplexu.

Odborné články MUDr. Pavel Malovič Ph.D., MPH

vystudoval lékařskou fakultu v Bratislavě, specializuje se na sportovní medicínu.

Molekulární vodík na alergie

V současné době je téměř 40% možná i víc naší populace, navštíví minimálně jednou ročně ambulanci alergologie. Z toho toho šíleného čísla je vysoký podíl lidí, kteří jsou postihnutí alergickým ochořením. Musí užívat v určitých období roku léky, které jim sice umožňují životní a sportovní komfort, ale určitě by uvítali nižší dávkování a lepší efektivitu spojenou s výraznou úlevou nepříjemného stavu. Zjištění látky způsobující alergii je první úspěch. Díky tomu může lékař nasadit vhodnou léčbu a vy ji můžete podpořit užíváním molekulárního vodíku.

Molekálrní vodík produkty

Molekulární vodík likviduje křeče

Molekulární vodík eliminuje zvýšený obsah kyseliny mléčné (laktátu), která se po zátěži vyplavuje zejména do svalových buněk. Způsobuje únavné překyselení, bolestivost a křeče přetíženého svalstva. Molekulární vodík zabezpečuje tak rychlejší regeneraci tkání svalové soustavy po zátěži. Eliminuje i další odpadní látky, způsobující možnou prohlubující chronickou únavu, jako je kreatinkináza (CK), amoniak nebo močovina. Úlevu pociťují také sportovci trpící "unaveným srdcem", bolestmi kloubů a různými záněty kloubů a šlach.