Možnosti využití Alaptidu

Lidský organismus je biologicky naprogramován tak, aby trval asi 45 let. Je to cyklus přírody, není důležité přežití jednotlivce, ale každého druhu. Narodili jsme se, rozmnožujeme se, vychováváme děti a odcházíme, abychom uvolnili cestu dalším. Takto příroda funguje. Lidský organismus je v relativně dobrém stavu zhruba do 45 let života, od tohoto okamžiku přestává fungovat brzlík. Je to životně důležitá žláza, protože produkuje lymfocyty a ty jsou nezbytné pro imunitní systém. Poté imunitní systém ztrácí svou sílu. To vysvětluje, proč mají starší lidé tendenci být nemocnější. U těchto případů Alaptid funguje, proto lidé středního věku, měli by Alaptid brát preventivně, abychom si udrželi naši regeneraci organizmu  a imunitní systém, Alaptid způsobuje zpomalení stárnutí. Látka vrátí organismus zpět do normálního stavu.

 

Imunita

  • nedostatečná imunita - nemoci
  • nadměrná imunita - příčina alergií.

Alaptid má dopad na oba typy, zlepšuje normální imunitu a potlačí nadměrnou imunitu v případě alergií. Reguluje imunitu tak, aby fungovala přesně tak, jak má.

Lidé (alergici), kteří užívali Alaptid, postupně zjistili, že přestali být alergičtí. Další nález byl učiněn u lidí, kteří Alaptid používali vnitřně, vyléčil žaludeční vředy.

Tohle bylo patentováno, později byl zaregistrován také v USA, jedná se o americký patent.

 

 

Další možností využití jsou krémy na ošetření ran. Výborně to funguje na věci jako jsou proleženiny a bércové vředy.

může být také použit jako způsob regenerace po operaci. Cokoli, co vyžaduje uzdravení, popáleniny, lůžkoviny, zejména proleženiny,

Nezapomínejme také na děti - vždy mají nějaké modřiny nebo odřeniny z hraní venku, takže použití v pediatrii je poměrně široké.

Co se týče prevence, je vhodné brát Alaptid preventivně okolo 30 - 40 let života, když fyziologicky začne organismus degradovat.

V naší nabídce na eshopu najdete produkty od firmy Alagenex s Alaptidem.

ALAGENEX KAZETA - 3. měsíční ozdravná kůra (regenerace buněk)