NO terapie | L-Complex H-Technology

V současné době je oxid dusnatý považován za nejvýznamnější molekulu v těle, naprosto zásadní pro vaše zdraví.

Oxid dusnatý

Bylo dokázáno mnoho vědeckými pracemi, že rozdíl mezi zdravím a nemocí je často otázkou toho, na jaké úrovni NO (oxid dusnatý) ve vašem těle funguje. NO se může stát doslova otázkou života a smrti. NO pomáhá udržovat pružnost cév, neboť je to "signální molekula", která oznamuje cévám, že je třeba, aby se rozšířily. Nyní víme, že je možné zvrátit kardiovas­kulární poškození pomocí "zázračného léku," oxidu dusnatého, který si tělo samo vyrábí. Oxid dusnatý je účinná signální molekula, která se vyskytuje v kardio­vaskulárním a nervovém systému i v celém těle. NO proniká membrá­nami a vysílá konkrétní zprávy nebo biologické signály, které regulují buněčnou činnost a dávají tělu příkazy k vykonání určité funkce. NO ovlivňuje funkci skutečně všech tělesných orgánů, včetně plic, jater, ledvin, žaludku, genitálií a samozřejmě srdce.

K mnoha životně důležitým úkolům, které NO vykonává, patří jeho role vazodilatátoru, což znamená, že pomáhá regulovat průtok krve do každé části těla. NO uvolňuje a rozšiřuje cévy, aby krev mohla účinně zásobovat srdce. NO rovněž zabraňuje tvorbě krevních sraženin, které jsou původci mozkové mrtvice a srdečního infarktu, a reguluje krevní tlak. K dalším klíčovým rolím NO patří jeho působení na zpomalování tvorby aterosklerotických plátů v cévách.

Imunitní systém využívá NO k ničení infekčních bakterií, virů a parazitů a dokonce omezuje bujení určitých typů rakovinných buněk. U osob s mírným až těžkým diabetem může oxid dusnatý zabránit řadě běžných, ale závažných komplikací týkajících se především poruchy krevního toku. NO má také zásadní význam pro fungování paměti, pro­tože mozek ho využívá k ukládání a vybavování dlouhodobých vzpomínek i k přenosu informací. V současné době se zabýváme významnou úlohou, kterou NO zřejmě hraje v prevenci Alzheimerovy choroby.

Předmětem výzkumu je nyní schopnost NO snižovat otoky a potíže při artritidě, kterou má díky svým protizánětlivým účinkům. NO také brání rozvoji žaludečních vředů tím, že zajišťuje normální prokrvování sliznice trávicího ústrojí. Jako neurotransmiter zvyšuje prokrvování genitálií a je proto důležitý pro zajištění normální sexuální funkce.

Oxid dusnatý je silný antioxi­dant, který inaktivuje "volné kyslíkové radikály" v těle, podílející se na vzniku čtyř hlavních smrtelných chorob ve světě:

  • rakoviny,
  • cukrovky,
  • srdečního onemocnění
  • mozkové mrtvice

Zdá se, že využití oxidu dusnatého v těle má nekonečné možnosti. Na našem eshopu můžete zakoupit jedinečný produkt obsahující oxid dusnatý v kapslích L-Complex H-technology 200 kapslí. Po letech výzkumu a testování přišel s tímto produktem RNDr. Vladimír Hricik, CSc. Produkt má oproti zahraničním preparátům podstatně lepší výsledky a také příznivou cenu.

NO terapie 200 kapslí