Ochrana před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění

Vědci, lékaři, uživatelé - zkrátka zastánci a odpůrci mobilních telefonů na celém světě se přou, zda mobilní telefony škodí našemu zdraví.

Vědecké studie zaměřené na tuto problematiku postupně odhalují rizika spojená s jejich používáním, neboť mobilní telefony a jim podobné přístroje pracují s elektromagnetickými vlnami a vyzařují elektrosmog.

Biologové a lékaři se dnes shodují, že elektromagnetické pole přímo ovlivní nejen kvalitu našeho spánku a schopnost koncentrace, ale může také způsobit žaludeční nevolnost, stres, deprese, poruchy nervového systému, šedý zákal, ba dokonce při dlouhodobém působení i rakovinu a genetické poškození aj.

Firma Henex vyvinula a uvedla na trh pro uživatele mobilních telefonů, notebooků, počítačů i tabletů - Kartu zdraví Trombi - s integrovanou vlnou, která chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů.

A co se stane, pokud si Trombi nalepíte přímo na přístroj? Nemusíte se pak bát, že by přístroj ohrožoval Vaše zdraví (patentováno PATENT No 24128).

Naopak!

Pokud si na užívaný mobil či počítač nalepíte spolu s nálepkou Trombi®, budou vás tyto přístroje zároveň napomáhat léčit.

Darujte Kartu - darujete Zdraví

Karty si můžete zakoupit na našem eshopu

Karta zdraví Trombi ® pro mobilní telefony

Karta zdraví Trombi ® (pro notebook, počítač či tablet

Ochrana před elektromagnetickým vlněním