Oxidační stres

Hlavním zdrojem oxidačního stresu jsou volné kyslíkové radikály, které jsou součástí organických sloučenin v našich tělech. Oxidační stres může mimo jiné důvodem proč stárneme a jsme nemocní. Ve vývoji účinných antioxidantů nevykazujících vedlejších účinků bylo dosaženo jen sporných výsledků.

Objevila se však zpráva v roce 2007 od japonských vědců, že velký potenciál jako účinný anorganický antioxidant pro léčebné použití má molekulární vodík. Na rozdíl od mnoha jiných antioxidantů je schopen i difuze do všech buněčných struktur. Molekulární vodík produkuje negativní oxidačně redukční potenciál (NORP) v těle. Díky tomu se navyšuje schopnost organizmu bojovat s volnými radikály a oxidačním stresem. Nadměrný oxidační stres a s ním spojené poškozování tkání může být důvodem stovek závažných onemocnění. Molekulární vodík pracuje jako selektivní antioxidant, který zlikviduje pouze nebezpečně radikály v jakékoliv koncentraci, ale ty užitečné zachová.

Oxidační stres

Na našem eshop můžete zakoupit unikátní patent srbského profesora chemie Dušana Miljkoviče RealH2. Produkt na bázi specificky reaktivní kombinace vápníku a hořčíku, která spouští "lavinu" pozitivních účinků na odstranění únavy lidského těla.

Real H2 Active Hydrogen Power 90 tablet