Přírodní kolagen - výhody

Kolagen je přirozeně se vyskytující látka v lidském těle. Kolagen je živý biologicky aktivní protein, který je hlavní složkou pojivové tkáně. Tvoří asi 30% všech bílkovin nalezených v lidském těle. Účelem přírodního kolagenu je spojit stavební buňky kůže, kostí, zubů, šlach, chrupavky, krevních cév a dokonce i rohovky oka. Popsaný protein má charakteristické rysy, jako je neuvěřitelná flexibilita a síla. Kolagen také chrání vnitřní orgány, jako jsou játra, žaludek, ledviny a vytváří kolem nich přirozenou ochrannou vrstvu. Úlohou bílkoviny v imunitním systému je zabránit vstupu mikroorganismů, toxinů a rakovinných buněk.

Vlastnosti přírodního kolagenu

Přírodní kolagen má pro tělo mnoho prospěšných vlastností a seznam jeho prospěšných funkcí neustále roste. Už víme, co je přírodní kolagen a jaké vlastnosti má, nyní je čas na konkrétní příklady týkající se proteinu mládí. Proč ženy milovaly kolagen? Přírodní protein odstraňuje vrásky na tváři, dokonale vyhladí ty pod očima a eliminuje vaky. Rovněž vyhlazuje pokožku krku a zlepšuje jeho pigmentaci. Vytváří na povrchu dermis vrstvu zadržující vodu, odstraňuje strie, způsobuje růst tkáně kůže a také zvyšuje ochablou pokožku, proniká do nejhlubších vrstev, regeneruje ji a obnovuje její elasticitu. Dělá pokožku pružnou a měkkou, zpomaluje proces stárnutí kůže, zpevňuje a zvlhčuje,

Opravuje vady kůže, čímž stimuluje produkci přírodního kolagenu. Odstraňuje zbarvení kůže, vyhlazuje jizvy, zklidňuje zánětlivé kožní změny, zlepšuje žilní a arteriální oběh, eliminuje: celulitidu, účinky odření, modřin, popálenin, zabraňuje strie, expanzi kapilár. Zpevňuje poprsí, urychluje rehabilitaci po zlomeninách, zraněních a porodu. Odstraňuje účinky kousnutí hmyzem, kuří oka, je také prevencí proti rakovině typu melanomu, zastavuje proces alopecia areata, přináší úlevu u paradentózy. Pomáhá při omrzlinách, regeneruje sliznici, odstraňuje trofické změny. Uklidňuje kosti, kloubní a revmatické bolesti, ovlivňuje doplnění kostní matrice, odstraňuje křečové žíly, regeneruje a posiluje vlasy.

Přírodní kolagen je cenná látka, která v průběhu času začíná v našem těle chybět. Protein mládí je produkován průběžně a podléhá neustálé výměně pouze do věku 25 let. Po uplynutí této doby se proces produkce přírodního kolagenu začíná po 60 letech věku úplně zastavit. Chcete-li zastavit stárnutí pokožky, musíte dodávat mladistvý protein z vnějšku. Existují látky, které stimulují produkci kolagenu, a také látky, které dodávají kolagen samotný. Výrobky obsahující cenné proteiny přicházejí ve formě tablet, krémů, mastí, gelu a v pití. Na trhu je také mnoho produktů obohacených kolagenem, chybějící přísady však doplní přísada.

Přírodní kolagen recenze

Příznivé účinky na kůži po zavedení přírodního kolagenu do stravy potvrzují recenze zákazníků. Po prvním použití je patrný znatelný rozdíl v hydrataci pokožky. Spotřebitelé přírodního kolagenu po dlouhodobém používání uvádějí ve svých názorech všechny cenné vlastnosti uvedené výše. Působení přírodního kolagenu potvrzují také názory lékařů, kteří již několik let odvážně používají trvanlivé proteiny v postupech estetické medicíny.

Přírodní kolagen najdete v produktu DuoLife Collagen 750ml, který můžete zakoupit v našem eshopu.

duolife-collagen-slozeni