Tekutý kolagen - v čem je výhoda

Na trhu existuje mnoho forem látek, které ve svém složení obsahují kolagen. Denní dávka kolagenu by měla být 4000 mg. V tomto množství je nejlépe absorbován tělem a poskytuje rychlé výsledky ve formě těsné pokožky, vyhlazení vrásek a zmírnění problémů s kloubem.

Kromě množství účinné látky je také třeba věnovat pozornost biologické dostupnosti produktu. Nejvíce vstřebatelné pro naše tělo je tekutá forma kolagenu. Studie prokázaly, že tekutá forma kolagenu rychle aktivuje fibroblasty, které produkují potřebné množství bílkovin k udržení mladistvého vzhledu pokožky, zdravých kloubů, krásných vlasů a nehtů. Pití kolagenu lze přidat do nápojů a různých druhů koktejlů.

Tekutá forma kolagenu - v čem je výhoda

Při užívání kolagenu, stojí za to dále posílit proces absorpce bílkovin, takže je dobré zvolit látku, která bude ve svém složení obsahovat vitamin C.

Pití kolagenu zvyšuje množství tkáně již po 6 až 12 hodinách po spotřebě. Pravidelné pití tekutého kolagenu vám umožní, úplně odstranit první známky stárnutí. Vrásky jsou mělčí, pokožka získává mladistvou zdravou záři. Výhody tekutého kolagenu při pití jsou patrné nejen v boji proti známkám stárnutí.

Většina lidí vnímá kolagen jako součást „kosmetiky“. Kolagen má obrovský vliv na vzhled pokožky, ale nezapomeňte na jeho další vlastnosti. Tekutý kolagen pomáhá při léčbě nemocí, jako je revmatismus, bolesti zad a kloubů, a navíc účinně zmírňuje onemocnění související s menopauzou. Těhotné ženy mohou díky tekutému kolagenu snížit nevzhledné strie, které se objevily na pokožce v důsledku praskání kolagenových vláken.

Stojí za to podpořit naše tělo kolagenem. Na trhu existuje mnoho produktů, které nabízejí kolagen v tekuté formě. Je třeba věnovat pozornost přípravku DuoLife Collagen - jedná se o kolagen určený k pití, který obsahuje další složky, které zvyšují jeho absorpci, jako je například acerola, která obsahuje velkou dávku vitamínu C, přesličky, kopřivy, kyselinu hyaluronovou atd. DuoLife Collagen je produkt koncentrovaný a je schopen poskytnout našemu tělu denní dávku kolagenu a dalších nezbytných látek a vitamínů. Stojí za to zavést kolagen do vaší stravy - jeho vlastnosti jsou neocenitelné.

Kolagen v tekuté formě v produkt DuoLife Collagen 750ml najdete na našem eshopu za nejlepší cenu. Případně Vám můžeme na bídnou i kolagen v sypké formě, který máme exkluzivně v nabídce SENZA Collagen 170g.

duolife-collagen-slozeni