Únava organizmus

Nejdůležitější pro náš organismus je mít zdravé a plnohodnotně vyživovány buňky. Pokud bude mít Vaše buňka dostatek energie, budete mít dostatek energie i Vy. Proto jsme v naší nabídce zařadili tento doplněk stravy, díky kterému budete plný energie po celý měsíc.

Alaganex BEEM - best energy every month (nejlepší energie každý měsíc), dodá Vaší buňce tu správnou výživu. Svět a internet je plný výživových doplňků. My se ale snažíme Vám nabídnout vždy něco ojedinělého a exkluzivního. To se týká i Alagenex BEEM. Hlavním základem každého produktu je, aby jednotlivé složky spolu dokonale ladily. Jde o komplex aminokyselin, vitamínů, minerálů a extraktů, které zaručeně poskytnou výživu pro Vaše buňky, a tím i pro Váš organismus.

Proč je Alagenex BEEM to pravé pro vás?

Nejjednodušší odpověď na tuto otázku přinese vysvětlení podstaty obsažených látek.

L-karnitin vinan, L-leucin, L-methionin, L-cystein hydrochlorid, L-arginin hydrochlorid

 • aminokyseliny jsou základní stavební jednotky bílkovin a svalů. Mají vliv na funkci orgánů, žláz, šlach a tepen. Jsou také nezbytné pro hojení a regeneraci tkání.

L-karnitin

 • hraje zásadní roli v energetickém metabolismu těla. Je velmi důležitý při přenosu mastných kyselin do mitochondrií (energetické zdroje buňky), které je přeměňují na energii - spalování tuků. Kromě toho pomáhá odstraňovat z buňky meziprodukty metabolismu. 

L-leucin

 • patří mezi esenciální aminokyseliny. Je to nejdůležitější aminokyselina pro růst svalové hmoty.

L-methionin

 • opět esenciální aminokyselina, která chrání organismus před účinky radikálů, reguluje tvorbu amoniaku, čímž zabraňuje dráždění močového měchýře. Zvyšuje produkci lecitin a tedy nepřímo pomáhá snižovat cholesterol v krvi. Co je velmi důležité, spojuje se s toxickými látkami v játrech a vylučuje je z těla.

L-cystein

 • nápomocný při tvorbě a regeneraci kůže. Zvyšuje hladinu ochranných enzymů a hraje roli při nárůstu aktivity bílých krvinek.

L-arginin

 • biogenní aminokyselina. Zlepšuje průtok krve a vylučování růstového hormonu. Má schopnost ničit volné radikály a ochraňuje buňku před oxidačním stresem.

Hořčík

 • hořčík hraje obrovskou roli v našem organismu. Až 80% lidí ho má nedostatek. Aktivuje svaly a nervy. Plní úkol detoxikace, trávení bílkovin a je stavebním prvkem při tvorbě a syntéze DNA a RNA.

Zinek

 • má pozitivní vliv na sníženou imunitu. Pomáhá odbourávání těžkých kovů, a podporuje antioxidační proces organismu. Rovněž podporuje správný vývoj plodu.

Aquamin

 • rostlinný mořský multiminerální komplex obsahující bioaktivní vápník, hořčík a dalších 72 stopových prvků včetně selenu a zinku. Je prokázáno, že využitelnost minerálů organismem je 3 až 4 krát vyšší.

Vitamín C

 • určitě se setkáváte s pojmem Vitamin C a liposomálních Vitamin C nebo jednoduše řečeno céčko. Vitamín C je nejdůležitějším antioxidantem, který chrání tělesné tkáně. Je potřebný pro normální tělesný růst, hojení ran, stimuluje tvorbu bílých krvinek, uplatňuje se při vývoji kostí, zubů a chrupavek a syntéze kolagenu.
 • polemika ale při céčku vzniká, když se dostaneme k jeho vstřebatelnosti. Doporučená denní dávka Vitamínu C je 60mg. Pokud dodáváme Vitamin C ve formě výživového doplňku, je sporné, kolik ho vaše tělo vstřebá. Zde narážíme na rozdíl námi vytvořeného komplexu "Vitaminu C". Normální vstřebatelnost je okolo 15%, ostatní vitamin se rozloží v žaludku a většina se ani nedostane do krevního oběhu. V Alagenex BEEM se vám to ale nestane. Použitý je liposomální Vitamín C. To znamená, že samotné céčko je obalené vrstvou fosfolipidů a tím je zaručena vstřebatelnost na úrovni 95%. Takové lipozomální céčko je podpořeno klasickým Vitaminem C a dvěma významnými extrakty - Vitis vinifera a emblica officinalis.

Vitis vinifera (OPC bio)

 • extrakt z vinné révy - jader. Nejdůležitější složkou z jader je tzv. OPC - oligomerní proantosyanidy - látky ze skupiny polyfenolů. Je prokázáno, že tento extrakt dokáže chránit játra pro oxidačním poškozením. OPC podporuje činnost mozku a pomáhá v boji se stárnutím pokožky.

Emblica officinalis (Amalaki)

 • emblica officinalis nebo indický angrešt nebo Amalaki. Je to nejbohatší přírodní zdroj Vitamínu C. Působí proti nadýmání. Pomáhá při hojení vředů, snižuje překyselení. Podporuje imunitní systém proti bakteriálním a virovým infekcím.

Vitamín B12

 • vitamin B12 nebo kyanokobalamin je důležitý pro metabolismus, nezbytný pro tvorbu červených krvinek a fungování centrálního nervového systému. Působí na buněčný růst a v procesech buněčného dělení. Udržuje v pořádku membrány nervových a dalších buněk, je nezbytný pro střevní trakt, kostní dřeň a růstové hormony.

Panax quinquefolius (Americký ženšen)

 • panax quinquefolius je adaptogen. Americkému ženšenu jsou připsány imunomodulační, protirakovinné účinky a ochranné účinky jater. Zároveň tento extrakt potencuje a zvyšuje účinek výše uvedených látek.

Únava organizmu

Alagenex BEEM můžete zakoupit na našem webu. Obsah balení 120ks tobolek vám dodá potřebnou energii pro vaše buňky na jeden měsíc.

Tak jako ostatní výživové doplňky společnosti ALAGENEX, tak i BEEM, splňuje nejpřísnější evropské směrnice a kontrolní systém HACCP.