Únava organizmus | Senza Medical

Nejdůležitější pro náš organismus je mít zdravé a plnohodnotně vyživovány buňky. Pokud bude mít Vaše buňka dostatek energie, budete mít dostatek energie i Vy. Proto jsme v naší nabídce zařadili tento doplněk stravy, díky kterému budete plný energie po celý měsíc.

Alaganex BEEM - best energy every month (nejlepší energie každý měsíc), dodá Vaší buňce tu správnou výživu. Svět a internet je plný výživových doplňků. My se ale snažíme Vám nabídnout vždy něco ojedinělého a exkluzivního. To se týká i Alagenex BEEM. Hlavním základem každého produktu je, aby jednotlivé složky spolu dokonale ladily.  Jde o komplex aminokyselin, vitamínů, minerálů a extraktů, které zaručeně poskytnou výživu pro Vaše buňky, a tím i pro Váš organismus.

Proč je Alagenex BEEM to pravé pro vás?

Nejjednodušší odpověď na tuto otázku přinese vysvětlení podstaty obsažených látek.

L-karnitin vinan, L-leucin, L-methionin, L-cystein hydrochlorid, L-arginin hydrochlorid

 • aminokyseliny jsou základní stavební jednotky bílkovin a svalů. Mají vliv na funkci orgánů, žláz, šlach a tepen. Jsou také nezbytné pro hojení a regeneraci tkání.

L-karnitin

 • hraje zásadní roli v energetickém metabolismu těla. Je velmi důležitý při přenosu mastných kyselin do mitochondrií (energetické zdroje buňky), které je přeměňují na energii - spalování tuků. Kromě toho pomáhá odstraňovat z buňky meziprodukty metabolismu. 

L-leucin

 • patří mezi esenciální aminokyseliny. Je to nejdůležitější aminokyselina pro růst svalové hmoty.

L-methionin

 • opět esenciální aminokyselina, která chrání organismus před účinky radikálů, reguluje tvorbu amoniaku, čímž zabraňuje dráždění močového měchýře. Zvyšuje produkci lecitin a tedy nepřímo pomáhá snižovat cholesterol v krvi. Co je velmi důležité, spojuje se s toxickými látkami v játrech a vylučuje je z těla.

L-cystein

 • nápomocný při tvorbě a regeneraci kůže. Zvyšuje hladinu ochranných enzymů a hraje roli při nárůstu aktivity bílých krvinek.

L-arginin

 • biogenní aminokyselina. Zlepšuje průtok krve a vylučování růstového hormonu. Má schopnost ničit volné radikály a ochraňuje buňku před oxidačním stresem.

Hořčík

 • hořčík hraje obrovskou roli v našem organismu. Až 80% lidí ho má nedostatek. Aktivuje svaly a nervy. Plní úkol detoxikace, trávení bílkovin a je stavebním prvkem při tvorbě a syntéze DNA a RNA.

Zinek

 • má pozitivní vliv na sníženou imunitu. Pomáhá odbourávání těžkých kovů, a podporuje antioxidační proces organismu. Rovněž podporuje správný vývoj plodu.

Aquamin

 • rostlinný mořský multiminerální komplex obsahující bioaktivní vápník, hořčík a dalších 72 stopových prvků včetně selenu a zinku. Je prokázáno, že využitelnost minerálů organismem je 3 až 4 krát vyšší.

Vitamín C

 • určitě se setkáváte s pojmem Vitamin C a liposomálních Vitamin C nebo jednoduše řečeno céčko. Vitamín C je nejdůležitějším antioxidantem, který chrání tělesné tkáně. Je potřebný pro normální tělesný růst, hojení ran, stimuluje tvorbu bílých krvinek, uplatňuje se při vývoji kostí, zubů a chrupavek a syntéze kolagenu.
 • polemika ale při céčku vzniká, když se dostaneme k jeho vstřebatelnosti. Doporučená denní dávka Vitamínu C je 60mg. Pokud dodáváme Vitamin C ve formě výživového doplňku, je sporné, kolik ho vaše tělo vstřebá. Zde narážíme na rozdíl námi vytvořeného komplexu "Vitaminu C". Normální vstřebatelnost je okolo 15%, ostatní vitamin se rozloží v žaludku a většina se ani nedostane do krevního oběhu. V Alagenex BEEM se vám to ale nestane. Použitý je liposomální Vitamín C. To znamená, že samotné céčko je obalené vrstvou fosfolipidů a tím je zaručena vstřebatelnost na úrovni 95%. Takové lipozomální céčko je podpořeno klasickým Vitaminem C a dvěma významnými extrakty - Vitis vinifera a emblica officinalis.

Vitis vinifera (OPC bio)

 • extrakt z vinné révy - jader. Nejdůležitější složkou z jader je tzv. OPC - oligomerní proantosyanidy - látky ze skupiny polyfenolů. Je prokázáno, že tento extrakt dokáže chránit játra pro oxidačním poškozením. OPC podporuje činnost mozku a pomáhá v boji se stárnutím pokožky.

Emblica officinalis (Amalaki)

 • emblica officinalis nebo indický angrešt nebo Amalaki. Je to nejbohatší přírodní zdroj Vitamínu C. Působí proti nadýmání. Pomáhá při hojení vředů, snižuje překyselení. Podporuje imunitní systém proti bakteriálním a virovým infekcím.

Vitamín B12

 • vitamin B12 nebo kyanokobalamin je důležitý pro metabolismus, nezbytný pro tvorbu červených krvinek a fungování centrálního nervového systému. Působí na buněčný růst a v procesech buněčného dělení. Udržuje v pořádku membrány nervových a dalších buněk, je nezbytný pro střevní trakt, kostní dřeň a růstové hormony.

Panax quinquefolius (Americký ženšen)

 • panax quinquefolius je adaptogen. Americkému ženšenu jsou připsány imunomodulační, protirakovinné účinky a ochranné účinky jater. Zároveň tento extrakt potencuje a zvyšuje účinek výše uvedených látek.

 Alagenex%20BEEM%20-%20bez%20energie%2C%20%C3%BAnava

Alagenex BEEM myslí na obě pohlaví!

Alagenex BEEM můžete zakoupit ve verzi Alagenex BEEM pro muže ale i pro něžné pohlaví Alagenex BEEM pro ženy. Hlavní rozdílem je v poměru účinných látek, protože ženský a mužský organismus nefunguje úplně stejně. Obsah balení 120ks tobolek vám dodá potřebnou energii pro vaše buňky na jeden měsíc.

Tak jako ostatní výživové doplňky společnosti ALAGENEX, tak i BEEM, splňuje nejpřísnější evropské směrnice a kontrolní systém HACCP.