Regenerace buněk | Alagenex KAZETA

Máte více než 30 let? Právě v tomto období života se Vám zmenšuje dětská žláza, která je zodpovědná za vaši imunitu. Váš metabolismus se zpomaluje a tělo začíná stárnout. Správnou péčí o buňky je možné zpomalit proces stárnutí. Zdravé a správně fungující buňky jsou základem zdravého organismu.

Chraňte si zdraví, abyste měli možnost dělat to, co chcete a po čem toužíte.

Exkluzivní balení Alagenex KAZETA je spojení výživových doplňků Synergy12 a Ala-energyFIT, které obsahuje správný poměr esenciálních aminokyselin, vitamínů, minerálních látek a rostlinných extraktů. Kombinace účinných látek je navržena tak, aby podporovala svůj účinek během 90ti dnů užívání. Dopřejte si ty nejkvalitnější produkty pro váš organismus.

Alagenex Kazeta 2

Specifické obsazení aminokyselin s definovanými velikostmi částic pro syntézu pseudopeptidu analogického k alaptidu na buněčné úrovni, má za následek významné regenerační účinky, prostřednictvím spouštění facytózy a dělení buněk ve stejném fenotypu.

Amygdalin je složka meruňkových jader, která díky své unikátní struktuře dokonale oklame a zneškodňuje rakovinné buňky pomocí vyvíjen kyanovodíku.

Plod stromu velký 20-30cm pocházejícího z Ameriky nazývaný Annona muricata (Graviola), je využíván pro své ověřené účinky v tradiční medicíně. Častokrát se konzumuje i jako čerstvý plod, ovšem pozor, semena v dužině plodu jsou jedovaté.

Zinek je důležitý pro správný vývoj organismu nesmí chybět v naší stravě. Tento stopový prvek je součástí více než 200 různých enzymů. Podporuje imunitu a má na starosti správné vidění a ochranu sítnice.

Vitamin E je proslulým antioxidantem pro zdraví imunitního systému, srdce a cév. Přírodním zdrojem je tmavá listová zelenina jako špenát, kapusta, brokolice, tučná masa, vajíčka a ryby.

Vitamín B9 nebo kyselina listová je důležitý pro tvorbu krve a zárodečných tkání je nedílnou součástí nejen pro těhotné ženy. Zajímavostí je, že vstřebatelnost kyseliny listové ve formě výživového doplňku je vyšší než z přírodního zdroje.

Aminokyseliny jsou základní stavební jednotky bílkovin každého lidského těla. Aminokyseliny známe esenciální a neesenciální. Ty, které si tělo neumí samo syntetizovat, jsou esenciální a patří mezi ně valin, leucin, isoleucin, fenylalanin, tryptofan, lysin, methionin a threonin.

Hořčík je nezbytný pro správnou činnost svalů a nervů. Uvolňuje z glukózy energii pro stavbu kostí. Přirozený zdroj hořčíku jsou banány, mandle, ořechy, obilí a tmavá listová zelenina.

Asi nejznámější vitamín ze všech je vitamin C. Tento vitamín si lidské tělo nevytváří ani nekumuluje, a proto je třeba ho pravidelně dodávat. Tento silný antioxidant podporuje vstřebávání železa, stimuluje tvorbu bílých krvinek, vývoj kostí a zubů.

Zdarma se zaregistruje u výrobce a majitele patentu, díky tomu můžete si zakoupit jedinečný produkt Alaganex Kazeta.