Paměť

Alagenex Cognibromin vám pomůže lépe se koncentrovat, pamatovat si, vnímat. Je to jedinečný přípravek s obsahem citokolínu pro ochranu vašich kognitivních funkcí. Dopřejte svým nervovým buňkám zaručenou výživu a vaší mysli odpočinek, který potřebuje.

Zlepšení paměti - Alagenex Cognibromin

Alagenex Cognibromin je tak účinný díky svému složení a správné kombinací účinných látek:

Citikolin

Biogenní tělu vlastní látka, ze které vzniká jeden z nejdůležitějších neurotransmiterů v mozku, acetylcholin, který se zapojuje do přenosů mezi neurony v mozku. Podílí se na procesu myšlení a zvyšuje fyziologické funkce paměti.

Aquamin

Je rostlinný multiminerální komplex z červených řas obsahující bioaktivní vápník, hořčík a dalších 72 stopových prvků včetně selenu a zinku. Je prokázáno, že využitelnost minerálů organismem je 3 až 4krát vyšší.

Vitis vinifera OPC bio (réva vinná)

Extrakt z vinné révy - jader. Nejdůležitější složkou z jader je tzv. OPC - oligomerní proantosyanidy - látky ze skupiny polyfenolů. Je dokázáno, že tento extrakt dokáže chránit játra pro oxidačním poškozením. OPC podporuje činnost mozku a pomáhá v boji se stárnutím pokožky.

Liposomální vitamín C

Vitamin C je silný antioxidant podporuje vstřebávání železa, stimuluje tvorbu bílých krvinek, vývoj kostí a zubů. Podstata lipozomálního vitamínu C spočívá v enkapsulácii vitamínu C do fosfolipidových obalů. Díky zapouzdření nastává uvolňování vitaminu C na správném místě trávicího traktu se vsrebateľnosťou až 95 - 98%.

Americký ženšen

Adaptogen, který má mimo jiné za úkol potencovat a zesilovat účinky všech přítomných látek. Americkému ženšenu jsou připsány imunomodulační, protirakovinné účinky a ochranné účinky jater.

Shiitake

Japonci této houbě říkají "elixír života". Jednou z látek, kterou shiitake obsahuje, je lentinan. Jedná se o glukan, který byl v Japonsku zaveden jako standardní součást léčby některých onkologických onemocnění. Má imunostimulační, antiinfekční, protinádorové a radioprotektivní účinky. Obsahuje ve velkém množství bílkoviny (18%), vitamíny (B1, B2, B3 a B12, D2) a minerály: draslík, vápník, hořčík a fosfor.

Tento jedinečný produkt si můžete objednat přímo u výrobce, po registraci která je zdarma: Registrační formulář