H2 World - Plzeň

Výživové doplňky stravy značky H2 World můžete snadno pořídit také ve vašem městě a to přes internet, dopravce vám zboží následně přiveze domů nebo na odběrné místo.

Kompletní nabídku produktů H2 World objednávejte na našem e-shopu.

 

H2 World - představení značky

Společnost The Molecular Hydrogen Company Ltd. se sídlem v Irsku byla založena Davidem Maršálkem, aby se stala lídrem na Evropském trhu s molekulárním vodíkem.

Cílem společnosti je prohloubení znalostí v této oblasti a přinést běžnému spotřebiteli, ale i odborné veřejnosti, špičkové produkty z celého světa a zvýšit povědomí o zdravotních výhodách molekulárního vodíku a jeho pozitivních účincích.

Nabízíme vám celou řadu nadčasových a inovativních produktů založených na bázi molekulárního vodíku od našich exkluzivních dodavatelů z celého světa. Tyto produkty postupně uvádíme nejen na evropský trh.

Součástí našeho týmu jsou skuteční odborníci z různých zemí s dlouholetými znalostmi a zkušenostmi z oblasti vodíkové terapie, kteří jsou součástí mezinárodních odborných organizací. Naše nadčasové produkty jsou navrženy tak, aby fungovaly.

Naše společnost dováží a prodává pouze fungující produkty přímo od vynálezců a výrobců ze zahraničí a nepodílí se na padělání ani kopírování a vytváření nefunkčních lokálních napodobenin. U nás máte záruku kvality, jistotu bezpečnosti, ale i podpory světových odborníků.

Společnost H2 World Health & Beauty Company s.r.o. je dceřinou společností irské firmy The Molecular Hydrogen Company Ltd.