ZinZino - Ústí nad Labem

Výživové doplňky stravy značky ZinZino můžete snadno pořídit také ve vašem městě a to přes internet, dopravce vám zboží následně přiveze domů nebo na odběrné místo.

Kompletní nabídku produktů ZinZino objednávejte na našem e-shopu.

 

ZinZino - představení značky

Produktová řada ZinZino poskytuje nejlepší, špičkové a na míru šité produkty. V rámci nových poznatků o farmakologické výživě, která využívá aktivní živiny z potravin k boji proti nerovnováhám v našem moderním životním stylu.

Hlavní koncept je řada produktů BalanceOil . Nový pohled vědy na BalanceOil se zaměřuje na poměr esenciálních mastných kyselin Omega-6 a Omega-3. Obě kyseliny jsou zásadní pro několik funkcí v našem těle. Problém nastává při jejich nerovnováze, které vznikají změnami v naší stravě v našem moderním světě. Příliš mnoho Omega-6 ve Vašem těle a nízký příjem esenciálních Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA vytváří tuto nerovnováhu.

Zjistěte, zda je poměr Omega-6 k Omega-3 vyvážený testem BalanceTest , a pak si užívejte produkty BalanceOil, které vám pomohou upravit poměr Omega-6 : Omega-3 na optimální úroveň (3:1 a nižší).

 

Zinzino rybí tuk omega 3 omega 6

 

ZinZino... život v rovnováze...

ZinZino omega 3 omega 6 - život v rovnováze