DuoLife Aloes | Aloe vera | 750 ml

Značka: Duolife
649 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
5.6.2023
Možnosti doručení

Duolife Aloes je tekutý přípravek obsahující dřeň z aloe, obohacený o med a oregáno. Skvělý produkt pro celkovou regeneraci, vitalitu a optimální funkci organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DuoLife Aloes je tekutý přípravek s 94 % obsahem aloe vera, obohacený o med a oregano. Podporuje celkovou regneraci, vitalitu a optimální funkci organismu.

Složení

Dřeň z aloe vera 47.2%, šťáva z aloe vera 47.2%, nektarový med 5.1%, oregano 0.4%, kyselina citronová 0,1%, aloin 0.1 mg/kg.

Obsah

750ml

Dávkování

1x denně 50ml nebo dvakrát denně 25 ml před jídlem

Skladování

Neotevřený výrobek skladujte v pokojové teplotě, po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 30 dnů. Udržujte mimo dosah dětí a chraňte před přímým slunečním zářením. DuoLife je přírodním produktem, proto se chuť a konzistence jeho jednotlivých šarží může mírně lišit v závislosti na ročním období a surovinách, které byly použity k výrobě. Případný sediment je tvořen přírodními složkami a pro výrobky tohoto typu je typický.

Upozornění

  • Před použitím vždy protřepejte.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Výrobek není náhražkou pestré stravy.
  • Vyvážený způsob stravování a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
  • Nepoužívejte, pokud jste přecitlivělí na kteroukoliv složku výrobku. Výrobek by neměly užívat těhotné a kojící ženy

Vyrobeno v Polsku firmou Duolife S.A.

Registrujte se na našem e-shopu a získejte výhody věrnostního programu, včetně produktů zdarma.

Značka DuoLife vyrábí čistě přírodní doplňky stravy a kosmetiku. V jejich produktech najdete výhradně organické složky z certifikovaných plodin z celého světa. Naopak v nich nikdy nenajdete geneticky modifikované ingredience (GMO), konzervanty, ani tepelně ošetřené látky. DuoLife si zakládá na maximální kvalitě a čistotě produktů, které jsou vyrobeny z přírodních zdrojů.

Pokud jste si produkty DuoLife oblíbili, můžete se registrovat jako partner firmy DuoLife. Budete tak moct nakupovat za partnerské ceny a při nákupu za 500 Kč měsíčně získáte také produkt zdarma (Moje krev a Sada den a noc).

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.