DuoLife Den a Noc | Sada zubních past | 2x50 ml

Značka: Duolife
380 Kč 314 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
7.11.2022

Sada šetrných zubních past bez fluoridu a oxidu křemičitého, s vyživujícími ochrannými látkami.

Pasty mají pečlivě sestavené složení přizpůsobené potřebám ústní dutiny ve dne a v noci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duolife Day and Night Beauty Care jsou efektivní zubní pasty bez a oxidu křemičitého, obohacené o vysoké množství přírodních vyživujících látek. Index přirozenosti obsažených látek je až 98% (v souladu s normou ISO), pasta tak neobsahuje žádné běžné umělé látky jako SLS, triklosan nebo fluorid a k ústní dutině je velmi šetrná. Složení zubních past je přizpůsobeno biologickým hodinám a dennímu rytmu, a zajišťují tak zubům i dásním cílenou péči a komplexní ochranu. Zároveň poskytují bělící efekt.

Procesy v ústní dutině jsou během dne a noci velmi odlišné, je proto potřeba je při péči zohledňovat. Právě proto vznikly tyto dvě pasty, které odpovídají potřebám zubů a dásní a efektivně je chrání ve dne i v noci.

Účinné efekty

Abrazivita

Škodlivý oxid uhličity byl nahrazen patentovaným vulkanickým sklem (perlitem) a rýžovou moukou. Toto neobvyklé složení zajišťuje zubům efektivní a šetrné čištění. Zároveň zuby bělí bez rizika poškození zubní skloviny.

Mechanismus působení

Běžně používáné abrazivní látky v zubních pastách zasahují do konstrukce skloviny a narušují její strukturu. Podporují tak vznik kazů, změnu barvy zubů a dalších zubních problémů. Místo těchto látek je v pastě DuoLife použitý hydroxylapatit, zvaný tako tekutá sklovina. Tato výjimečná surovina se absorbuje do struktury zubů, nadstavuje další vrstvy skloviny a zrychluje proces remineralizace, čímž posiluje efekt bělení a zářivých, bílých zubů.

Ochrana skloviny

Základní složkou skloviny je prisma obsahující miliony krystalů hydroxylapatitu. Každodenní používání čistících prostředků, dodržování diet, nezdravý životní styl i pouhé plynutí času má vliv na jeho strukturu, a tím také na kondici zubů a dásní. Pasty Duolife Den díky hydroxylapatitu posilují zuby a účinně je chrání před působením vnějších činitelů a před procesy, které probíhají v ústní dutině v noci i během dne.

Sladidla

Sladidla dodávají pastám příjemnou chuť a vůni, bez nich by mytí zubů vyžadovalo silné sebezapření. Místo populárního sacharinu a sukralozy obsahují pasty Duolife pouze přírodní sladidla – stévii, xylitol a sorbitol. Xylitol navíc pomáhá chránit zuby před kazy, podporuje mineralizaci a zuby vyživuje.

Pasta neobsahuje: triklosan, natriumdodecylsulfát (SLS), umělá sladidla, fluorid, glykol, paraben, mikroplasty nebo oxid křemičitý, proto nejsou tyto látky obsaženy v pastách DuoLife Den a Noc Beauty Care.

Složení

Hydroxylapatit, vulkanické sklo, rýžová mouka, xylitol, sorbitol, mentol, kokosová voda, výtažek z góji, výtažek vilínu virginského, bambusové uhlí, výtažek z angreštu indického, echinacea, khak

Obsah

2 x 50 ml

Vyrobeno v Polsku firmou Duolife S.A.

Registrujte se na našem e-shopu a získejte výhody věrnostního programu, včetně produktů zdarma.

Značka DuoLife vyrábí čistě přírodní doplňky stravy a kosmetiku. V jejich produktech najdete výhradně organické složky z certifikovaných plodin z celého světa. Naopak v nich nikdy nenajdete geneticky modifikované ingredience (GMO), konzervanty, ani tepelně ošetřené látky. DuoLife si zakládá na maximální kvalitě a čistotě produktů, které jsou vyrobeny z přírodních zdrojů.

Pokud jste si produkty DuoLife oblíbili, můžete se registrovat jako partner firmy DuoLife. Budete tak moct nakupovat za partnerské ceny a při nákupu za 500 Kč měsíčně získáte také produkt zdarma (Moje krev a Sada den a noc).

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.