DuoLife Fiber Powder | Prebiotika | 20x10g

Značka: Duolife
949 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.6.2023
Možnosti doručení

DuoLife Fiber Powder tvoří složky prebiotickými účinky. Je možné jej přidávat do nápoje nebo jídla. Podporuje dietu LOW FODMAP

Detailní informace

Detailní popis produktu

DuoLife Fiber Powder je doplněk stravy ve formě sáčků, které obsahují komplex rozpustné vlákniny pocházející až ze 4 zdrojů v podobě značkových složek a chráněnou značkovou nukleotidovou formulí z kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Obsahuje nejkvalitnější přírodní složky a představuje bohatý zdroj vlákniny. Zdraví prospěšné účinky složek, které tento doplněk stravy obsahuje, byly prokázány klinickými testy

Složení

NUTRIOSE®* – vyhrazená formule obsahující rozpustnou vlákniku z kukuřice,

SUNFIBER®** – vyhrazená formule obsahující rozpustnou vlákninu z indických guarových bobů (Cyamopsis tetragonolobus) (galaktomananové vlákno),

INAVEA™ BAOBAB ACACIA*** – vyhrazená formule rozpustné vlákniny v podobě směsi organické dužiny plodů baobabu (Adansonia digitata) a organické gumy z akátu (Acacia Seyal), IMMUNEL™*** – vyhrazená formule obsahující kvasnice Saccharomyces cerevisiae standardizované na 60% obsah nukleotidů.

* NUTRIOSE® je registrovaná obchodní známka společnosti Roquette Frères.
** SUNFIBER® je registrovaná obchodní známka společnosti Taiyo Kagaku Co., Ltd.
*** INAVEA™ BAOBAB ACACIA a IMMUNEL™ jsou obchodní známky společnosti Nexira

Obsah

20x10g (20 sáčků po 10 gramech)

Dávkování

Dospělí a děti nad 12 let: Vsypte 1–2 sáčky denně do jídla nebo nápoje a dobře promíchejte. Spotřebujte ihned po připravení. Je doporučeno vypít další sklenici vody nebo jiného nápoje. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku.

Děti od 6 do 12 let a těhotné a kojící ženy: Užívání přípravku je povoleno po předchozí konzultaci s lékařem. Je doporučeno užívat 1/4 sáčku až 1 sáček denně podle věku osoby užívající přípravek a doporučení lékaře.

Přípravek není určen pro děti mladší 6 let.

Přípravek vždy užívejte s dostatečným množstvím tekutin, protože nedostatečný příjem tekutin může způsobit zácpu.

Mezi užívanými léky a přijímáním je nutné ponechat INTERVAL, protože strava bohatá na vlákninu může omezovat vstřebávání léků z trávícího ústrojí.

Léky užívejte 1 hod. před, nebo alespoň 2 hod. po užití vlákniny.

Přípravek lze používat např. k zahušťování polévek, omáček nebo těsta.

Skladování

Skladujte při pokojové teplotě mimo dosah dětí.

Upozornění

  • Přecitlivělost na kteroukoliv složku produktu.
  • Postupujte opatrně u starších lidí s potížemi při polykání.
  • Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před použitím přípravku se svým lékařem.
  • Nepodávejte dětem mladším 6 let.

Vyrobeno v Polsku firmou Duolife S.A.

Duolife Fiber 750ml

Duolife Fiber 750ml - zdroj přírodní vlákniny

Značka DuoLife vyrábí čistě přírodní doplňky stravy a kosmetiku. V jejich produktech najdete výhradně organické složky z certifikovaných plodin z celého světa. Naopak v nich nikdy nenajdete geneticky modifikované ingredience (GMO), konzervanty, ani tepelně ošetřené látky. DuoLife si zakládá na maximální kvalitě a čistotě produktů, které jsou vyrobeny z přírodních zdrojů.

Pokud jste si produkty DuoLife oblíbili, můžete se registrovat jako partner firmy DuoLife. Budete tak moct nakupovat za partnerské ceny a při nákupu za 500 Kč měsíčně získáte také produkt zdarma (Moje krev a Sada den a noc).

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.