DuoLife Fiber | Prebiotika | 750 ml

Značka: Duolife
949 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

DuoLife Fiber je doplněk stravy v tekuté formě, který obsahuje komplex rozpustné vlákniny pocházející z až 4 zdrojů a chráněné značkové směsi rostlinných výtažků: ASTRAGIN® – podporující vstřebávání živin z trávícího ústrojí a BOSWELLIN®.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DuoLife Fiber je doplněk stravy v tekuté formě, který obsahuje komplex rozpustné vlákniny pocházející z až 4 zdrojů a chráněné značkové směsi rostlinných výtažků: ASTRAGIN® – podporující vstřebávání živin z trávícího ústrojí a BOSWELLIN®.

Složení

jablečná šťáva, jablečné pyré, šťáva z koncentrátu citrónové šťávy,

SUNFIBER®* – jablečná šťáva, jablečné pyré, šťáva z koncentrátu citrónové šťávy (Cyamopsis tetragonolobus) (galaktomanany),

FIBREGUM™** – vyhrazená formule rozpustné akátové vlákniny, šťáva z plodů yuzu (Citrus junos), pektin z citrusových plodů,

BOSWELLIN®*** – vyhrazená formule z výtažku z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) 10:1 se standardizovaným 30% obsahem boswellových kyselin, výtažek z kořene konjacu (Amorphophallus konjac) se standardizovaným 95% obsahem glukomananů,

ASTRAGIN® – vyhrazená formule z výtažku z ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus).


* SUNFIBER® je registrovaná obchodní známka společnosti Taiyo Kagaku Co., Ltd.
** FIBREGUM™ je obchodní známka společnosti Nexira.
*** BOSWELLIN® je obchodní známka společnosti Sabinsa Europe GmbH

Obsah

750ml

Dávkování

Dospělí starší 18 let: 50 ml denně během jídla. Je doporučeno zapít sklenicí vody nebo jiného nápoje. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku. Přípravek vždy užívejte s dostatečným množstvím tekutin, protože nedostatečný příjem tekutin může způsobit zácpu. Mezi užívanými léky a přijímáním vlákniny je nutné ponechat INTERVAL, protože strava bohatá na vlákninu může omezovat vstřebávání léků z trávícího traktu. Léky užívejte 1 hod. před, nebo alespoň 2 hod. po vláknině.

Skladování

Neotevřený výrobek skladujte v pokojové teplotě, po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 30 dnů. Udržujte mimo dosah dětí a chraňte před přímým slunečním zářením. DuoLife je přírodním produktem, proto se chuť a konzistence jeho jednotlivých šarží může mírně lišit v závislosti na ročním období a surovinách, které byly použity k výrobě. Případný sediment je tvořen přírodními složkami a pro výrobky tohoto typu je typický.

Upozornění

  • Před použitím vždy protřepejte.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Výrobek není náhražkou pestré stravy.
  • Vyvážený způsob stravování a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
  • Nepoužívejte, pokud jste přecitlivělí na kteroukoliv složku výrobku. Výrobek by neměly užívat těhotné a kojící ženy

Vyrobeno v Polsku firmou Duolife S.A.

Duolife Fiber 750ml

Duolife Fiber 750ml - zdroj přírodní vlákniny

Značka DuoLife vyrábí čistě přírodní doplňky stravy a kosmetiku. V jejich produktech najdete výhradně organické složky z certifikovaných plodin z celého světa. Naopak v nich nikdy nenajdete geneticky modifikované ingredience (GMO), konzervanty, ani tepelně ošetřené látky. DuoLife si zakládá na maximální kvalitě a čistotě produktů, které jsou vyrobeny z přírodních zdrojů.

Pokud jste si produkty DuoLife oblíbili, můžete se registrovat jako partner firmy DuoLife. Budete tak moct nakupovat za partnerské ceny a při nákupu za 500 Kč měsíčně získáte také produkt zdarma (Moje krev a Sada den a noc).

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.