DuoLife My Gastrin | Podpora trávení | 750 ml

Značka: Duolife
950 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
27.3.2023
Možnosti doručení

DuoLife My Gastrin je přírodní tekutý doplněk stravy na podporu trávení. Produkt obsahuje patentované látky Asafin® vyrobené na bázi klejopryskyřice z ločidla čertova lejna (Ferula assa-foetida). Vhodné pro vegany i vegetariány.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DuoLife My Gastrinspan tekutý doplněk stravy obsahující pouze složky přírodního původu, včetně patentované látky Asafin®*, vyrobené na bázi klejopryskyřice z ločidla čertova lejna (Ferula assa-foetida). Formule Asafin® * se získává patentovanou technologií FenuMATTM zaručující jeho optimální kvalitu a biologickou dostupnost. Produkt obsahuje pouze přírodní složky nejvyšší kvality pro podporu trávení.

Výzkum ukázal mimo jiné že u více než 80 % lidí užívajících přípravek Asafin® * po 30 po sobě jdoucích dnů došlo ke statisticky významnému (ve srovnání se skupinou s placebem) zlepšení kvality života a snížení příznaků zažívacích potíží, jako jsou: nepříjemné pocity v horní části gastrointestinálního traktu (-57 %), plnost po jídle (-63 %), plynatost (-50 %) a předčasná sytost (-66 %). Na konci studie až 66% lidí užívajících vzorec nehlásilo žádné příznaky poruchy trávení. Na druhou stranu v době náboru do studie všichni lidé ve studijní skupině a ve skupině s placebem trpěli středně těžkou až těžkou funkční dyspepsií. Studie byly provedeny podle zlatého standardu randomizovaných, dvojitě zaslepených, placebem kontrolovaných studií. V jejich průběhu byla také prokázána bezpečnost formule.

Složení

Šťáva ze sušených švestek z koncentrátu, Asafin®* – patentovaná látka z klejopryskyřice z kořene rostliny ločidlo čertovo lejno (Ferula assa-foetida),která je ve formě mikrokapslí ve vláknině z pískavice řeckého sena (Trigonella foenum-graecum), výtažek z plodů šípkové růže (Rosa canina) 20:1 (225 mg/50 ml) standardizovaný na 70% obsah vitamínu C, výtažek ze semen fenyklu obecného (Foeniculum vulgare) 4:1 (200 mg/50 ml), výtažek z listů hojníku/libanonské šalvěje (Sideritis scardica) 4:1 (150 mg/50 ml), výtažek z listů máty peprné (Mentha piperita) 10:1 (100 mg/50 ml), výtažek ze semen ostropestřce mariánského (Silybum marianum) 5:1 (100 mg/50 ml), výtažek z kořene černé ředkve (Raphanus sativus var. niger) 10:1 (100 mg/50 ml), výtažek z listů rozmarýnu (Rosmarinus officinalis) 10:1 (60 mg/50 ml), výtažek z oddenků kurkumy/indického šafránu (Curcuma longa) (50 mg/50 ml) standardizovaný na 7% obsah kurkuminoidů (3,5 mg/50 ml).

Obsah

750ml

Dávkování

Způsob použití: 25 až 50 ml jednou denně, před nebo po hlavním jídle. Může se také používat dvakrát denně po 25 ml před jídlem nebo po jídle. Před použitím vždy protřepat. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl. 25 ml = 2 polévkové lžíce O použití většího množství může rozhodnout pouze lékař. V případě pochybností ohledně užívání doplňku stravy se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

Skladování

Přípravek skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Doplněk stravy DuoLife My Gastrin je přírodní produkt, a proto chuť a konzistence jednotlivých šarží se může lišit podle ročního období a surovin použitých při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozptýlení sedimentu před použitím protřepejte.

Upozornění

  • Před použitím vždy protřepejte.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Výrobek není náhražkou pestré stravy.
  • Vyvážený způsob stravování a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
  • Nepoužívejte, pokud jste přecitlivělí na kteroukoliv složku výrobku. Výrobek by neměly užívat těhotné a kojící ženy

Vyrobeno v Polsku firmou Duolife S.A.

Registrujte se na našem e-shopu a získejte výhody věrnostního programu, včetně produktů zdarma.

DuoLife My gastrin

DuoLife My Gastrin promo

Značka DuoLife vyrábí čistě přírodní doplňky stravy a kosmetiku. V jejich produktech najdete výhradně organické složky z certifikovaných plodin z celého světa. Naopak v nich nikdy nenajdete geneticky modifikované ingredience (GMO), konzervanty, ani tepelně ošetřené látky. DuoLife si zakládá na maximální kvalitě a čistotě produktů, které jsou vyrobeny z přírodních zdrojů.

Pokud jste si produkty DuoLife oblíbili, můžete se registrovat jako partner firmy DuoLife. Budete tak moct nakupovat za partnerské ceny a při nákupu za 500 Kč měsíčně získáte také produkt zdarma (Moje krev a Sada den a noc).

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.