Energy Barley Juice Tabs 200 tablet

Značka: Energy
499 Kč 434 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.9.2020

Tibetská náhorní plošina, země ledovcových vod, křišťálových bystřin a čistého horského vzduchu, je místem, kde z rostlinek mladého ječmene v období jeho raného růstu připravujeme jeden z nejhodnotnějších extraktů.

Přípravek v podobě tablet se snadno užívá a je určen pro všechny, kteří hledají rychlé a komfortní řešení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tibetská náhorní plošina, země ledovcových vod, křišťálových bystřin a čistého horského vzduchu je místem, kde z rostlinek mladého ječmene v období jeho raného růstu připravujeme jeden z nejhodnotnějších extraktů. Obsahuje celé spektrum přírodních vitaminů, enzymů a minerálů, které jsou v organismu snadno a v nejvyšší možné míře využitelné.

Garance TOP kvality

Všude mimo sběr z volné přírody pracujeme s certifikovanými bio/organic surovinami. Jsme přesvědčeni, že z pohledu čistoty a účinku v této kategorii nenajdete lepší produkty. Pokud ano, jsme připraveni vám vrátit investované prostředky.

VLASTNOSTI

Barley je téměř pravým opakem chlorely. Svou dravostí mladého osení nám prakticky ihned dodává aktivní energii. Jeho působení je ovšem časově značně omezené. Barley se chová podobně jako bubínková kamínka. Ta začnou okamžitě žhnout, ale po vyhasnutí velmi rychle vychladnou. Účinek barleye je tedy velmi silný, rychlý, ale krátkodobý. Barley využíváme pro okamžité zvýšení použitelné energie! (sport, aktivní dovolená, náročné společenské večery).

SLOŽENÍ

 • šťáva z listů mladého ječmene (Hordeum vulgare) v prášku (83,3%)
 • celulóza – zahušťovadlo
 • hořečnaté soli mastných kyselin – látka protispékavá

OBSAH

 • balení obsahuje 200ks tablet

DÁVKOVÁNÍ

 • 2 tablety 1–3x denně. Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin

SKLADOVÁNÍ

 • Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C
 • Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí!

UPOZORNĚNÍ

 • výrobek není určen dětem do 3 let!
 • výrobek není určen osobám přecitlivělým na ječmen.
 • není vhodné pro fenylketonuriky
 • užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem
 • doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Výrobce: ENERGY GROUP a.s.

S úctou k přírodě a čistým úmyslem nám bylo umožněno vytvořit mimořádně účinný a nadčasový koncept pro regeneraci těla a vyrovnanost mysli.

Lidský organismus vnímáme jako jeden celek. V něm neexistuje ani zdraví, ani nemoc. Pouze harmonie a disharmonie. Hledáme příčiny vychýlení z rovnováhy a jemným ovlivňováním navracíme tělu přirozenou sílu a vitalitu.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

Základ nabídky tvoří jedinečné produkty Regenerace v Pentagramu®.
Pět přípravků, reprezentujících pět základních elementů: Dřevo, Oheň, Zemi, Kov a Vodu. Jako celek se vzájemně doplňují, vyrovnávají a společně vytvářejí systém pro účinnou regeneraci celého těla.