H2 World H2 FORTE | Molekulární vodík | 120 tablet

Značka: H2 World
890 Kč 774 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
12.5.2021

H2 FORTE jsou speciálním doplňkem stravy se sladidly ve dvou vrstvách, obohacených kurkuminoidy a vhodnou formou minerálu horčíku. Obsahuje až 10 ppm molekulárního vodíku z jedné tablety

Detailní informace

Detailní popis produktu

H2 FORTE jsou speciálním doplňkem stravy se sladidly ve dvou vrstvách, obohacených kurkuminoidy a vhodnou formou minerálu horčíku. Extrakt  oddenku kurkumy s uvedenými přírodními barvivy přispívá k optimální činnosti jatek. Horčík přispívá k elektronické rovnováze, správnému, energetickéme metabolismu a také k ideálnímu fungování nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle. Obsažená sladidla nejsou cukry, tudíž se tráví až v tlustém střevě. Následně stoupne mj. vstřebávání a vydechování vodíku - důsledek bakteriálního rozkladu (fermetace).

H2 FORTE 120 tablet výhody_1

Molekulární vodík®

Molekulární Vodík® je nejmenší molekula ve vesmíru. Má extrémně malou velikost a vysokou rozpustnost v tucích, což mu umožňuje snadno pronikat do podbuněčných částí mitochondrií (strojovna buněk biologického systému) a dalších míst v celém těle.

Vodík má velký potenciál působit jako nový a inovativní terapeutický nástroj, zejména v případech, kde moderní medicína nedokáže s vážnými zdravotními problémy pomoci (Huang et al., 2010).

Podle nedávných vědeckých studií může mít Molekulární Vodík® pozitivní vliv na léčbu mnoha zdravotních problémů.

Složení

(obsah účinných látek ve 3 tabletách)

  • extrakt z kurkumy dlouhé 15 mg (není stanovena DDD*)
  • Horčík 180 mg (48% DDD*)

H2 FORTE přehled_1

Balení

120 tablet

Dávkování

Užívejte 1 tabletu 3x denně po jídle a zapíjejte dostatečným množstvím vody.

Skladování

Skladujte v pokojové teplotě.

Upozornění

  • Nepřekračujte doporučené denní dávky.
  • Výrobek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Přípravek není určen dětem do 3 let.
  • Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Vyrobeno v Irsku firmou The Molecular Hydrogen Company Ltd.

Registrujte se na našem e-shopu a získejte výhody věrnostního programu, včetně produktů zdarma.

Společnost H2 World Health & Beauty Company s.r.o. je dceřinou společností irské firmy The Molecular Hydrogen Company Ltd. založené Davidem Maršálkem.

Cílem společnosti je prohloubení znalostí o zdravotních benefitech molekulárního vodíku a jeho využití při léčebných terapiích. Usiluje o zvýšení povědomí mezi koncovými spotřebiteli, ale i odbornou veřejností. Součástí týmu jsou proto špičkoví odborníci z různých koutů světa s dlouholetými zkušenostmi z oblasti vodíkové terapie, kteří jsou zároveň součástí mezinárodních odborných organizací.