Lifewave Glutathione | Náplasti s detoxikačním účinkem | 30ks

Značka: Lifewave
ZDARMAZDARMA
Lifevawe Glutation náplasti, detoxikace organismu
2 226 Kč 1 840 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
17.3.2022

Náplasti stimulující produkci glutathionu, který pomáhá detoxikovat organismus, chrání buňky před volnými radikály a podporuje imunitní systém.

Náplasti Lifewave Glutathion podporují přirozenou tvorbu gluthationu v těle. Jedná se o patentovanou formu účinné fototerapie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náplasti Lifewave Glutathion stimulují tělo k produkci glutathionu - výjimečně silného antioxidantu, který má důležitou roli při očišťování organismu od toxických látek a chrání buňky před volnými radikály. Podporuje imunitní systém a celkové zdraví organismu.

Jedná se o patentovanou formu fototerapie s prokázanými účinky. Již během 5 dní zvedne průměrnou hladinu glutathionu v krvi o 300 %.

Glutathion je látka, která se v těle přirozeně vyskytuje. Náplasti stimulují tělo k jeho vyšší produkci bez použití chemie a bez vedlejších účinků.

Pozitivních účinků glutathionu na náš organismus je celá řada:

  • Pomáhá játrům detoxikovat organismus od nežádoucích látek.
  • Chrání buňky / DNA před volnými radikály.
  • Reguluje a regeneruje imunitní buňky.
  • Posiluje imunitní systém.
  • Podporuje účinnost vitaminu C + E.

Obsah balení

30 náplastí (měsíční kúra)

Použití

Náplast aplikujte ráno a noste až po dobu 12 hodin.

Podívejte se, kam náplast aplikovat v následujícím videu.

Upozornění

  • Náplast slouží pouze k zevnímu užití.
  • Nepoužívejte na rány či poškozenou pokožku.
  • Pokud máte nepříjemné pocity nebo podráždění kůže, ihned náplast odstraňte.
  • Po odstranění náplasti z pokožky ji znovu nepoužívejte.
  • Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte.

Registrujte se na našem e-shopu a získejte výhody věrnostního programu, včetně produktů zdarma.

LifeWave je inovativní americkou společností zabývající se výzkumem v oblasti fototerapie a nanotechnologie. Na základě 15 let výzkumu a vývoje přišla s průlomovým produktem - moderními náplastmi, které patentovanou metodou fototerapie zlepšují celkový zdravotní stav. Tyto jedinečné náplasti pomocí fototerapie okamžitě zlepšují tok energie a tím mírní bolest a zánět, zkvalitňují spánek, snižují napětí a stres, podporují tvorbu kmenových buněk, čímž efektivně urychlují hojení a mnoho dalšího. Pomohou vám cítit se lépe a využít váš plný potenciál.

Aktivujte Vaše kmenové buňky pomocí náplasti X39

Když stárneme, léčebné a regenerační schopnosti našich kmenových buněk klesají. Představte si ale, kdybychom mohli naše kmenové buňky aktivovat a resetovat na mladší a zdravější.

Je dokázáno, že náplasti LifeWave X39™ pomocí patentované fototerapie poskytují tělu zdraví a vitalitu, kterou jste nezažili od dob svého nejproduktivnějšího mladého věku. Na základě několika klinických studií a 20 let vývoje bylo prokázáno, že náplasti LifeWave X39™ mají množství pozitivních účinků na naše zdraví.