Lifewave Icewave | Náplasti ulevující od bolesti a zánětu | 30ks

Značka: Lifewave
ZDARMAZDARMA
Lifewave IceWave úleva od bolesti, mírní zánět
2 226 Kč 1 840 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
25.2.2022

Náplasti pro zmírnění zánětu pomocí patentované nanotechnologie.

Vědecká studie prokázala, že tato neinvazivní metoda zklidňuje oblast zánětu a poranění již během několika minut.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náplati Lifewave Icewave pomocí patentované nanotechnologie zmírňují zánět již po několika minutách. Pomáhají redukovat nebo zcela odstranit bolest svalů, kloubů, bolest hlavy i bolest po zranění.

Tato účinná nanotechnologie je založena na vodivosti tkání, která se při pocitu bolesti mění. Náplasti Icewave pomocí odrazu určitých vlnových délek světla zlepšují vodivost tkání a podporují přirozený tok energie. Tím dokáží účinně mírnit bolest i zánět. Náplasti poskytují okamžitou úlevu při zablokování a pocitu napětí.

Použití

V balení najdete dva druhy náplastí rozlišené podle barvy - hnědá a bílá. Obě tyto náplasti je nutné používat současně a aplikovat je na správné místo podle epicentra bolesti. Poté můžete náplasti nosit až po dobu 12 hodin.

Podívejte se, jak náplasti aplikovat v následujících videích.

Obsah balení

30 náplastí (měsíční kúra)

Upozornění

  • Náplast slouží pouze k zevnímu užití.
  • Nepoužívejte na rány či poškozenou pokožku.
  • Pokud máte nepříjemné pocity nebo podráždění kůže, ihned náplast odstraňte.
  • Po odstranění náplasti z pokožky ji znovu nepoužívejte.
  • Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte.

Registrujte se na našem e-shopu a získejte výhody věrnostního programu, včetně produktů zdarma.

LifeWave je inovativní americkou společností zabývající se výzkumem v oblasti fototerapie a nanotechnologie. Na základě 15 let výzkumu a vývoje přišla s průlomovým produktem - moderními náplastmi, které patentovanou metodou fototerapie zlepšují celkový zdravotní stav. Tyto jedinečné náplasti pomocí fototerapie okamžitě zlepšují tok energie a tím mírní bolest a zánět, zkvalitňují spánek, snižují napětí a stres, podporují tvorbu kmenových buněk, čímž efektivně urychlují hojení a mnoho dalšího. Pomohou vám cítit se lépe a využít váš plný potenciál.

Aktivujte Vaše kmenové buňky pomocí náplasti X39

Když stárneme, léčebné a regenerační schopnosti našich kmenových buněk klesají. Představte si ale, kdybychom mohli naše kmenové buňky aktivovat a resetovat na mladší a zdravější.

Je dokázáno, že náplasti LifeWave X39™ pomocí patentované fototerapie poskytují tělu zdraví a vitalitu, kterou jste nezažili od dob svého nejproduktivnějšího mladého věku. Na základě několika klinických studií a 20 let vývoje bylo prokázáno, že náplasti LifeWave X39™ mají množství pozitivních účinků na naše zdraví.