Namman Muay - Thajský masážní krém | 100 g

Tip
Značka: Devakam
270 Kč 223 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.1.2021

Regenerační thajský masážní krém efektivně pomáhá při těžkostech pohybového aparátu. Regeneruje namáhané svaly a poskytuje okamžitou úlevu.

Jeho legendární thajská receptura na přírodní bylinné bázi zůstala nezměněná už 90 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní krém Namman Muay je ideální pro prohřátí, úlevu a regeneraci namáhaných svalů. Můžete ho použít k zahřátí svalů před tělesnou námahou, ale především vám poskytne rychlé uvolnění a zklidnění svalů po výkonu. Má relaxační osvěžující efekt, ulevuje od bolesti a urychluje regeneraci. Krém je vhodný pro sportovce, dospělé i seniory s problémy pohybového aparátu.

O jedinečných účincích krému svědčí jeho unikátní thajská receptura na bylinné bázi, která zůstala nezměnená již od roku 1930. Obsahuje výtažky z máty, hřebíčku a eukalyptu.

ÚČINKY

  • Má regenerační účinky, výrazně ulevuje při potížích svalů, kloubů, šlach, výskytu modřin a otoků.
  • Tlumí bolest a uvolňuje napětí pohybovéhoh aparátu.
  • Dokonale prokrvuje svalstvo a pokožku.
  • V kombinaci s masáží pomáhá stimulovat krevní oběh a tím navozuje příjemný pocit tepla.
  • Svým jedinečným složením napomáhá mírnit potíže pohybového ústrojí.

POUŽITÍ

Krém nejprve vyzkoušejte na malé ploše. Naneste na kůži slabou vrstvu a jemně vmasírujte, dokud se krém zcela nevstřebá. Nepoužívejte na velké plochy kůže. Po použití si umyjte ruce a natřené místo nezakrývejte. Používejte maximálně 1-2 x denně.

BALENÍ

100 g

Pro lékárny – produkt je registrován pod CPNP číslem 1833135, kód PDK 3312528 (100 g)

SLOŽENÍ

Aqua, Methyl, Salicylate, Menthol, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Eugenol, Triethanolamine, Carbomer.

UPOZORNĚNÍ

Krém je určen pouze k zevnímu užití. Vyvarujte se kontaktu s očima, sliznicemi, citlivou, nebo jinak podrážděnou či poraněnou kůží. Osoby se zvýšenou citlivostí na kteroukoli z obsažených látek by produkt neměly užívat. Objeví-li se podráždění, omyjte postižené místo velkým množstvím čisté vody a nepokračujte v užívání krému. Krém není vhodný pro děti. Před použitím v těhotenství, nebo při kojení, se poraďte se svým lékařem. Produkt nenechávejte v dosahu dětí. Skladujte na suchém místě v teplotě do 25°C a nepoužívejte po datu spotřeby.

Devakam Namman Muay je originální výrobek vyrobený v THAJSKU.

Registrujte se na našem e-shopu a získejte výhody věrnostního programu, včetně produktů zdarma.

Legendární masážní produkty pro sportovce s téměř 100letou tradicí.

Farmaceutická společnost Devakam byla založena roku 1930 v Bangkoku v Thajsku. Tehdejší zakladatel společnosti Thongtos Intratat vlastnil boxerský klub a pro své zápasníky vytvořil originální olej Namman Muay, který jim před zápasem pomáhal rychleji se rozehřát. Přesný recept tohoto mazání z esenciálních olejů lokálních bylinek znala pouze Thongtosova rodina a recept byl ústně předáván z generace na generaci. Teprve až v roce 1960 byly připraveny první produkty ke komerčnímu využití.

V dnešní době Namman Muay už zdaleka nepoužívají jen profesionální zápasníci. Skvělé účinky tohoto produktu oceňují mnozí vrcholoví i rekreační sportovci i starší lidé. Díky své obrovské popularitě je Namman Muay k dostání po celém světe. 

Masážní krémy a masážní přípravky N848 Muay

Originální přírodní receptura produktů N848® pochází z dalekého exotického Thajska. Do světa se tyto krémy a masti rozšířily především díky thajskému boxu. Proto jsou ve světě známé a prodávané pod názvy jako „Thajská mast“, „Thajský krém“, nebo „Boxerské mazání“.
Thajská přírodní medicína při svém vývoji vycházela nejen z přírodního bohatství Indického a Malajského poloostrova, ale také ze zkušeností svých sousedů jako je Barma, Laos, Vietnam, Malajsie, Indie, či nedaleko ležící kolébka přírodní medicíny – Čína.

Roku 1945 založil vystudovaný lékař Luangsithi Yotharaks průmyslovou výrobu masážního přípravku N848®. Pustil se také do výroby různých dalších farmaceutických produktů, největší úspěch mu ale přinesla právě výroba olejů pro boxery.

Pokračovatelem rodinné tradice ve výrobě olejů se stal jeho syn Thongthots Intarathat, který od dětství miloval box. Není tedy náhodou, že v dospělosti založil box centrum s názvem Kingphet, ve kterém se stal i slavným trenérem. Z tohoto klubu vzešel i Phon Kingphet, první thajský mistr světa v klasickém boxu.
Thongthots Intarathat si na svých svěřencích ověřil, že thajské oleje působí mají výborné účinky jak před tréninkem nebo zápasem, tak i po jeho ukončení. Masírováním svalů thajským olejem dokonale připravil boxery na výkon. Po zápase zase olej přinesl úlevu nataženým svalům a přispěl k redukci krevních podlitin a pohmožděnin po kopech a úderech.

Historie Devakan

Rozšíření povědomí o thajském boxu a s ním souvisejících produktech přivedlo k objevení thajské masti i další lidi náročnějších profesí jako hasiče, policisty, stavbaře, kameníky, vojáky atd. Na některé přípravky nedají dopustit ani ti, kteří se v zaměstnání potýkají s psychickým vypětím, mj. řada špičkových IT manažerů.

Nemalé rozšíření thajských olejů a mastí ale bohužel doprovází i obtíže. Přestože jsou produkty vyráběny pod bedlivým dohledem a kontrolovány podle přísných pravidel, vzbudil černý dovoz do některých zemí nedůvěru koncových uživatelů i úřadů.

Není ale třeba se obávat. Všechny produkty N848® jsou plně certifikovány a prošly všemi potřebnými testy dle platných nařízení Evropské Unie. Nehraje roli, že v některých státech jsou tyto produkty již distribuovány prostřednictvím lékárenských sítí, zatímco v jiných jsou stále k dostání spíše v obchodech se sportovním zbožím. Vždy se jedná o stejně účinný a naprosto bezpečný produkt.