Partnerský program ZinZino

Zapojit se do programu Zinzino, může každý. Existují dvě možnosti, jak se do programu zapojit a nakupovat produkty za prémiové ceny:

1. Možnost program Zinzino - spotřebitel (pro fyzické osoby) předplatné na 8 měsíců za prémiové ceny

Ke vstupu do programu spotřebitel doporučujeme začít zakoupením předplatného balíčku Balance Kit with Test za 149,- € (cca 3.800-Kč) + poštovné, ušetříte 60% z MO ceny. Baliček Balance Kit with Test obsahuje 2x BalanceOil 300ml příchuť dle Vašeho výběru, 2x BalanceOil 100ml a hlavně 2x Balance Test . Balance Test je důležitý z důvodu ověření zlepšení Vašeho poměru Omega-6 k Omega-3 v organizmu (jaký poměr je pro naše tělo ideální). První test si uděláte na začátku užívání BalanceOil a druhý test Vám dorazí 4 měsíc společně z třetí zásilkou BalanceOil. Celkově je předplatný program nastaven na 8 měsíců, platba za předplatné je rozložena na několik splátek viz. tabulka. V tomto případě celková cena balíčku je základní investice 149,- € + 6x29,- € a poštovné. Platba za další měsíce se automaticky strhává z Vaší platební karty.

Varianty Balance Kit:

Balíček Balance Kit varianty

Základní balíček Vám vystačí na 2 měsíce, pak Vám každý sudý měsíc dorazí automaticky zásilka 2x BalanceOil 300ml. Společně s 3. zásilkou ve 4. měsíci dorazí i druhý BalanceTest o ověření aktuálního poměru Omega-6 k Omega-3.

Harmonogram dodávek Balance Kit s testem:

Harmonogram dodávek Balance Kit with Test

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA OD ZINZINO pro spotřebitele:

Pokud seženete 4 spotřebitele (zaregistrujete je do Vaší struktury), kteří si zakoupí stejné předplatné jako Vy, máte Váš předplatný balíček ZDARMA, platíte pouze poštovné. Systém vše pohlídá za Vás.

ZinZino - akční balíčky pro spotřebitele (předplatné)

 2. Možnost program Zinzino - obchodník (pouze pro právnické osoby) 

Ke vstupu do obchodního modelu ZinZino je nutné zakoupit si jeden z balíčků pro obchodní partnery ceny od 229,- € (cca 5.800,- Kč) + poštovné. Po registraci jako partner ZinZino můžete zakoupit veškerý sortiment ZinZino zakoupit za prémiové ceny a registrovat další obchodníky či spotřebitele.  Z jejich nákupů získáváte kredity a za přičtené kredity dostáváte provize. Vše ohlídá systém ZinZino za Vás.

ZinZino - akční balíčky pro obchodníky

Pokud byste měli zájem zapojit se do programu Zinzino nebo potřebujete poradit napište nám na email - info@senzamedical.cz nebo můžete kontaktovat našeho konzultanta na program Zinzino - Jana Stůjová +420 608 928 111, stujova.jana@gmail.com.