Pleš u dítěte | Regenerační gel

Pleš u dítěte - Zuzana z Popradu

Moje dcerka Emmka byla operována kvůli problémům s oušky. Slabě slyšela a stále se jí vracel zánět uší, což bylo i bolestivé. Operace proběhla v březnu tohoto roku. Operace trvala asi 40 minut.

Bohužel zažila velký šok, když se probudila a byla napojena na hadičky. Asi po pár dnech, jsem si všimla malého kolečka bez vlásků, nedávala jsem tomu velkou váhu, ale rozšířilo se to tak až měla obrovský kus hlavičky zcela lisy bez vlásků. Chodili jsme s dcerkou na kožní, kde nám řekli, že to bylo buď z narkózy, nebo velkého šoku a stresu. Žádné krémy však nezabíraly a nechtěla jsem nechtěla 2-leté dcerce použít různé kortikoidy. Bylo mi doporučeno vyzkoušet pro regenerační gel s alaptidem od firmy ALAGENEX. Jelikož už jsem byla nešťastná z toho, že dcerka nemá vlasy, dala jsem na doporučení. Po 5 měsících kdy neměla vlásky a nic nepomáhalo, tak po používání regeneračního gelu asi po dvou týdnech, jsme spatřili první drobné vlásky. Po třech až čtyřech týdnech začaly růst vlasy výrazněji a jednu část hlavičky má již zcela zarostlou. Je to ještě běh na dlouho trať, dokud všechno zaroste. Je, ale skvělé to, že rostou a malá princeznička má už krásné vlásky.

Pleš u dítětě použití gelu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení