UZDRAV SA Chaga – Čaga sibířská | 90 kapslí

Značka: UZDRAV SA
676 Kč 588 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Chaga obsahuje více než 200 různých biologicky aktivních látek.

Naše Chaga z hlediska podílu vzácných látek obsahuje 30% polysacharidů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chaga (lat. Inonotus obliquus) je dřevokazná houba z čeledi kožnačkovitých. Roste nejčastěji na břízách, méně často také na dalších listnatých stromech v severní Evropě, Rusku a dále v chladnějších oblastech Asie a Severní Ameriky. V tradiční medicíně v Rusku se používá od 16.století, v Asii se používá několik tisíciletí. První zmínky o léčení Chagas pocházejí ze severních oblastí Číny. Dále se její používání rozšířilo na západ do oblasti Sibiře a na Ural, kde se Chaga denně popíjela jako čaj. Vědci zjistili, že v těchto oblastech byl mezi obyvateli velmi nízký výskyt rakoviny a nemoci žaludku se tam prakticky nevyskytovaly. Mnoho lidí v těchto sibiřských oblastech, kteří pili Chagas denně, se často dožívali věku kolem 100 let.

Obsah

90 kapslí / á500mg

Složení

Extrakt 100% Inonotus obliquus (Chaga) polysacharid (v extraktu je více než 30%) v práškové formě. Biomasa obsahuje celé spektrum aktivních metabolitů z podhoubí mladé plodnice hub, obsahuje velké množství užitečných látek, vitamíny, minerály, flavonoidy, polysacharidy a antioxidanty, které pomáhají imunitnímu systému. Betulin a jeho metabolity, kyselina betulinová a lupeol jsou nejsilnější z triterpenů a mají nejširší záběr pro zdravotní působení.

Dávkování

2 kapsle 2x denně, 20min. před jídlem.

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout!

Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Výživové doplňky se uskladní mimo dosah malých dětí!

V případě přecitlivělosti na některou složku přípravku, je třeba přerušit užívání přípravku a poradit se o dalším užívání tohoto přípravku s lékařem.

Neobsahuje chemická barviva ani konzervační látky.

Skladujte v suchu, v temnu a v chladu.

Země původu: P.R.C.

Výrobce: UZDRAV SA s.r.o., Tomášikova 12571 / 50C, 83104 Bratislava

Společnost UZDRAV SA s.r.o., se specializuje na dovoz vzácných léčivých hub a důležitých doplňků výživy. Jejich cílem je nabídnout zákazníkovi, který trpí různými nemocemi od těch nejjednodušších až po ty nejsložitější, přírodní formu znovu uzdravení.

Účinnost léčby léčivými houbami byla prokázána v tradiční asijské medicíně již více než před 2000 lety a jejich užívání pomohlo a nadále pomáhá navrátit zdraví co jednou většímu počtu lidí. Jejich produkty se vyznačují vysokou kvalitou zpracování z těch nejhodnotnějších surovin, kterou neustále testuje. Spolupracuje s více léčiteli v oblasti alternativní medicíny a odborníky zdravé výživě na Slovensku, ale i v zahraničí.