UZDRAV SA Cordyceps Sinensis | 30% polysacharidů | 90 kapslí

Značka: UZDRAV SA
650 Kč 565 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.10.2021

Cordyceps jednoznačně patří do království hub. Cordyceps s vysokým obsahem polysacharidů a díky kvalitnímu zpracování má zastoupení všech skupin polysacharidů a díky tomu má ty nejlepší vlastnosti. Cordyceps je dokonalý přírodní lék.

Náš Cordyceps Sinensis z hlediska podílu vzácných látek obsahuje 30% polysacharidů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek je vhodný jako podpůrný prostředek na regeneraci organismu a podporu imunity.

Cordyceps sinensis od společnosti UZDRAV SA není "divoký" Cordyceps. Je však pěstován a sklízen ve vysokohorských oblastech v okolí Tibetu v minimální nadmořské výšce 3500m. Jeho pěstování má co nejvíce připomínat růst divokého Cordycepsu v jeho přirozeném prostředí. Díky vysokohorským podmínkám, velmi rozdílné teploty ve dne a v noci, vlhkost vzduchu, nižší okysličení a tlak vzduchu, vzniká jeden z nejlepších cordyceps, který má vysoké procento polysacharidů a to až 32% oproti jiným, které jsou pěstovány z čistě komerčních důvodů. Kvalita tohoto Cordycepsu se nedá porovnat s pěstováním Cordycepssu v laboratorních nebo skleníkových podmínkách, kde jsou dosaženy pouze nízké hodnoty vitamínů a polysacharidů jen 8 - 25%.

Prášek Cordycepsu by měl mít minimálně 30% polysacharidů, čím méně polysacharidů obsahuje o to má nižší účinnost a horší kvalitu. Je to známka toho, že ho vypěstovali v laboratořích za pomoci "submerzní kultury", kde se mycelium pěstuje v kapalném médiu.

Obsah

90 kapslí / á500mg

Složení

Cordyceps sinensis polysacharid - biomasa v práškové formě.

Cordyceps sinensis - biomasa obsahuje celé spektrum aktivních metabolitů z podhoubí mladé plodnice hub, včetně beta - glukanů, polysacharidů, fytosteroly (včetně ergosterolu - provitamin D2), enzymů a jiných přírodních látek.

Dávkování

2 x denně půl hodinu před jídlem, 2 kapsle (á 500mg).

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout!

Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Výživové doplňky se uskladní mimo dosah malých dětí!

V případě přecitlivělosti na některou složku přípravku, je třeba přerušit užívání přípravku a poradit se o dalším užívání tohoto přípravku s lékařem.

Neobsahuje chemická barviva ani konzervační látky.

Skladujte v suchu, v temnu a v chladu.

Země původu: P.R.C.

Výrobce: UZDRAV SA s.r.o., Tomášikova 12571 / 50C, 83104 Bratislava

Společnost UZDRAV SA s.r.o., se specializuje na dovoz vzácných léčivých hub a důležitých doplňků výživy. Jejich cílem je nabídnout zákazníkovi, který trpí různými nemocemi od těch nejjednodušších až po ty nejsložitější, přírodní formu znovu uzdravení.

Účinnost léčby léčivými houbami byla prokázána v tradiční asijské medicíně již více než před 2000 lety a jejich užívání pomohlo a nadále pomáhá navrátit zdraví co jednou většímu počtu lidí. Jejich produkty se vyznačují vysokou kvalitou zpracování z těch nejhodnotnějších surovin, kterou neustále testuje. Spolupracuje s více léčiteli v oblasti alternativní medicíny a odborníky zdravé výživě na Slovensku, ale i v zahraničí.