UZDRAV SA Coxamim Magne | Vápník a horčík | 60 tablet

Značka: UZDRAV SA
416 Kč 362 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
10.12.2021

COXAMIN MAGNE je unikátní výrobek, který obsahuje 74 mikroprvků a minerálů, výhradně na rostlinném základě.

COXAMIN MAGNE se doporučuje pro lidi, kteří se zabývají aktivním sportem a lidmi, kteří se zabývají tvrdou fyzickou prací, protože vápník a hořčík působí komplexně, aby regulovaly svalové napětí (svalový tonus).

Detailní informace

Detailní popis produktu

COXAMIN MAGNE normalizuje funkci kardiovaskulárního systému. Vysoká hladina hořčíku v produktu uvolňuje a rozšiřuje cévy a zlepšuje fungování srdečního svalu, čímž snižuje krevní tlak a usnadňuje fungování srdce. 

Největší procento v tomto multiminerální komplexu má vápník. Pro zlepšení absorpce vápníku z komplexu Lithothamnion calcareum se přidalo do jedné tablety COXAMIN MAGNE 5 mikrogramů vitamínu D3.

Druhým místem v přítomnosti COXAMIN MAGNE je hořčík. Je životně důležitý pro normální fungování nervového, endokrinního a kardiovaskulárního systému, pomáhá udržovat normální svalovou a nervovou funkci, udržuje stabilní srdeční frekvenci, zdravý imunitní systém a silné kosti. Hořčík je čtvrtým nejpočetnějším minerálem v buňkách po vápníku, fosforu a draslíku a je klíčem k jejich metabolismu. Jedna čtvrtina se nachází ve svalové tkáni, tři pětiny v kosti a méně než 1% v séru.

Hořčík je potřebný pro více než 300 biochemických reakcí v lidském těle. Bez něj nemusí fungovat stovky enzymů. Podílí se na výrobě a skladování energie prostřednictvím aktivace ATP molekuly na ukládání energie v těle.

Nedostatek hořčíku je spojen s desítkami chorob, jako jsou srdeční infarkt a jiné srdeční onemocnění, úzkost a záchvaty paniky, deprese, únava, cukrovka, migréna, osteoporóza, nespavost a ve většině případů svalová únava.

V důsledku kouření, pití alkoholu a některých léků se může zvýšit potřeba hořčíku v těle. Stres, fyzický a emocionální stres vede k vyčerpání dostupného hořčíku v těle. To může způsobit řadu zdravotních problémů, včetně vysokého krevního tlaku, zkresleného srdečního rytmu atd. Proto je hořčík považován za patrona srdce.

Nedávné studie ukázaly, že na to, aby byl hořčík nejúčinnější na normalizaci funkce svalového a nervového systému, zejména při vysokém zatížení profesionálních sportovců a aktivních amatérských sportovců, by měl být poměr mezi příjmem vápníku a hořčíku v takových případech 2: 1. Proto se do přírodního minerálního komplexu COXAMIN (Lithothamnion calcareum) přidává laktát hořečnatý (150 mg / tab.) Jako nejvíce stravitelná forma hořčíku.

Obsah

60 tablet

Složení

Cordyceps sinensis polysacharid - biomasa v práškové formě.

Cordyceps sinensis - biomasa obsahuje celé spektrum aktivních metabolitů z podhoubí mladé plodnice hub, včetně beta - glukanů, polysacharidů, fytosteroly (včetně ergosterolu - provitamin D2), enzymů a jiných přírodních látek.

Dávkování

Doporučuje se užívat 2 tablety denně po jídle.

Dvě tablety COXAMIN MAGNE - 1700 mg Lithothamnion calcareum obsahuje:

- Vápník (Ca ++) - 612 mg

- Magnézium - 120 mg, včetně přídavků přírodního minerálního hořčíku 52,5 mg

- Vitamin D3 - 10 mcg

- a dalších přirozeně se vyskytujících celkem 74 mikronů a minerálů

Kontraindikace:

Neužívejte v případě nesnášenlivosti na některé ze složek. Neužívejte souběžně s tetracykliny a fluoridem sodným.

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout!

Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Výživové doplňky se uskladní mimo dosah malých dětí!

V případě přecitlivělosti na některou složku přípravku, je třeba přerušit užívání přípravku a poradit se o dalším užívání tohoto přípravku s lékařem.

Neobsahuje chemická barviva ani konzervační látky.

Skladujte v suchu, v temnu a v chladu.

Společnost UZDRAV SA s.r.o., se specializuje na dovoz vzácných léčivých hub a důležitých doplňků výživy. Jejich cílem je nabídnout zákazníkovi, který trpí různými nemocemi od těch nejjednodušších až po ty nejsložitější, přírodní formu znovu uzdravení.

Účinnost léčby léčivými houbami byla prokázána v tradiční asijské medicíně již více než před 2000 lety a jejich užívání pomohlo a nadále pomáhá navrátit zdraví co jednou většímu počtu lidí. Jejich produkty se vyznačují vysokou kvalitou zpracování z těch nejhodnotnějších surovin, kterou neustále testuje. Spolupracuje s více léčiteli v oblasti alternativní medicíny a odborníky zdravé výživě na Slovensku, ale i v zahraničí.