UZDRAV SA Přírodní vitamín C | 120 kapslí

Značka: UZDRAV SA
525 Kč 457 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Skutečně přírodní vitamin C, složený z 8 vysoko hodnotných plodů ovoce a rostlin s vysokým podílem přírodního vitamínu C, které pracují synergicky - znásobují svůj účinek. Neobsahuje žádný umělý Ascorbát nebo kyselinu ascorbovou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náš Přírodní vitamin C je mix silných extraktů ovoce a sušeného ovoce s nejvyšším obsahem přírodního vitamínu C. Tato jedinečná vybraná směs ovoce znásobuje obsah vitamínu C. Rostliny pracují synergicky, takže konečný smíšený produkt se chová jinak, než kdybyste každou rostlinu užívali zvlášť. Rostliny obsahují vše na vyvážení vitaminu C v lidském organismu (bioflavonoidy, enzymy, glykosidy, saponiny, minerály, fytonutrienty, kofaktory atd ...). Nejznámější úkolem vitamínu C je posilování imunitního systému, který pomáhá chránit organismus. Udržuje správné funkce zubů, chrupavek, kostí a dásní pomocí tvorby kolagenu. Pomáhá přeměňovat cholesterol na hormony nadledvin. Nedostatek vitaminu C je jedním z důvodů ztráty kolagenu, který vede k tvorbě vrásek, stárnutí, oslabeným tepnám a slabému imunitnímu systému.

Obsah

120 kapslí

Složení

Extrakt Šipky 10:1, Extrakt Aceroly 10: 1, Extrakt Guava 10: 1, Extrakt Grapefruit 10:1, sušený Pomeranč - prášek, sušený Kiwi - prášek, sušený Citron - prášek, extrakt Rakytníku 10: 1.

Materiál tobolky: rostlinná celulóza

Dávkování

2 kapsle (500mg) 2x denně. Užívat 3 - 6 týdnů a následně přerušit užívání na 1 týden.

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout!

Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Výživové doplňky se uskladní mimo dosah malých dětí!

V případě přecitlivělosti na některou složku přípravku, je třeba přerušit užívání přípravku a poradit se o dalším užívání tohoto přípravku s lékařem.

Neobsahuje chemická barviva ani konzervační látky.

Skladujte v suchu, v temnu a v chladu.

Země původu: P.R.C.

Výrobce: UZDRAV SA s.r.o., Tomášikova 12571 / 50C, 83104 Bratislava

Společnost UZDRAV SA s.r.o., se specializuje na dovoz vzácných léčivých hub a důležitých doplňků výživy. Jejich cílem je nabídnout zákazníkovi, který trpí různými nemocemi od těch nejjednodušších až po ty nejsložitější, přírodní formu znovu uzdravení.

Účinnost léčby léčivými houbami byla prokázána v tradiční asijské medicíně již více než před 2000 lety a jejich užívání pomohlo a nadále pomáhá navrátit zdraví co jednou většímu počtu lidí. Jejich produkty se vyznačují vysokou kvalitou zpracování z těch nejhodnotnějších surovin, kterou neustále testuje. Spolupracuje s více léčiteli v oblasti alternativní medicíny a odborníky zdravé výživě na Slovensku, ale i v zahraničí.