Zinzino BalanceOil 1+1 | Mastné kyseliny omega 3 | 2 x 300ml

2 398 Kč –25 %
BalanceOil+ Omega 3 výhodná cena
2 398 Kč –25 % 1 798 Kč 1 563 Kč bez DPH
Pouze pro přihlášené
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
6.5.2022 6.5.2022 6.5.2022 6.5.2022 Zvolte variantu

Zinzino BalanceOil+ je kompletně přírodní potravinový doplněk k zajišťující rovnováhy mastných kyselin omega 3 a omega 6

Zinzino BalanceOil+ podporuje správnou funkci mozku, srdce a imunitního systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zinzino BalanceOil+ obsahuje pouze přírodní látky zajišťující rovnováhu polyfenolů a omega mastných kyselin. Je bohatý na olivové polyfenoly, mastnou kyselinu omega-3 a vitamín D3. Bezpečným způsobem reguluje a zachovává hladiny kyselin EPA + DHA i vyvážený poměr kyselin omega-6 a omega-3 ve vašem těle, přičemž zároveň chrání vaše buňky před oxidací. Obsahuje prvotřídní směs olejů získávaných z volně žijících drobných ryb a extra panenský olej z ručně sklizených oliv.

Vybrat si můžete BalanceOil+ ze 4 příchutí - grep, citron, pomeranč, nebo vanilka.

Hlavní přínosy

 • synergické složení, které přispívá k normální funkci srdce, mozku a imunitního systému
 • pomáhá udržovat příznivé hladiny kyselin EPA a DHA ve vašem těle
 • pomáhá udržovat optimální hladiny mastných kyselin omega-6:3 ve vašem těle
 • pomáhá udržovat hladiny polyfenolů ve vašem těle, čímž napomáhá ochraně krevních lipidů před oxidačním stresem
 • podporuje zdravou a normální funkci očí, protože obsahuje 700mg DHA7
 • přispívá k normálním kostem, svalové funkci, normálním zubům a dělení buněk, protože denní dávka obsahuje 20µg vitamínu D3
 • podporuje normální hladiny triglyceridů v krvi, normální krevní tlak a normální hladiny vápníku v krvi
 • obsahuje pouze přírodní ochucující a aromatické látky

Extra panenský olivový olej

Oliva španělské odrůdy Picual byla zvolena pro své bohatství kyseliny omega-9 a velmi vysoký obsah antioxidantů. Kvalitu oliv zaručuje ruční sběr před hlavní sklizní: v jeho průběhu jsou odstraněny kamínky, a za studena jsou tak lisovány pouze plody, výsledkem čehož je extra panenský olivový olej s bohatstvím kyseliny omega-9 (kyseliny olejové) a velmi vysokým obsahem antioxidantů zvaných polyfenoly (více než 750 mg/kg), přičemž obojí má hned několik příznivých účinků. Tyto polyfenoly chrání olej BalanceOil+ v lahvičce, ale hlavně a především vaše buňky.

Vitamín D3

BalanceOil+ obsahuje vitamín D3 (cholecalciferol). Používáme přírodní vitamín D3 (cholekalciferol) vyráběný z lanolinu. Lanolin je přirozeně vznikající tuk, který můžeme nalézt v ovčí vlně. Vitamín D3 se vyrábí z lanolinu rozpuštěním prekurzoru na vitamín D3. Poté je chemicky upraven a aktivován působením ultrafialového (UV) záření. Tento chemický proces je srovnatelný s tím, k němuž dochází při produkci vitamínu D3 v lidské kůži.

Přírodní tokoferoly

Smíšené tokoferoly jsou antioxidanty běžně používané v potravinových doplňcích. Používané přírodní tokoferoly jsou vyráběny z destilátů vysoce rafinovaného oleje ze sojových bobů pěstovaných bez genetických zásahů, a protože tyto destiláty procházejí další rafinací, neobsahují žádné sójové proteiny. To znamená, že nejsou přítomny žádné alergeny. Typická skladba je: alfa-, beta-, gama- a delta-tokoferoly.

Synergie rybího a olivového oleje = výsledky

Naši vědci formulovali přípravek BalanceOil+, v němž kombinují kyselinu omega-3 se správným množstvím olivového oleje, který poskytuje extra vysoké dávky kyseliny omega-9 a antioxidantů. Tato synergická kombinace umožňuje bezpečnou regulaci a udržování stavu kyseliny omega-3 ve vašem těle pro dosažení rovnováhy omega-6:3 nepřesahující poměr 3:1.

Důkaz rovnováhy do 120 dní

Naše certifikované laboratoře byly pověřeny analýzou výsledků testování na přítomnost jedenácti mastných kyselin v krvi metodou suché krevní kapky, takže naše databáze je celosvětově největší svého druhu. Průměrný poměr omega-6:3 u lidí neužívajících žádný potravinový doplněk s kyselinou omega-3 je 12:1 pro severní Evropu, 15:1 pro celou Evropu a 25:1 pro USA. Po užívání přípravku BalanceOil+ po dobu 120 dnů klesne průměrný poměr u většiny osob pod 3:1.

Složení

Rybí olej (z ančoviček, makrel, sardinek), za studena lisovaný olivový olej, smíšené tokoferoly (antioxidanty), vitamín D3 (cholekalciferol), extrakt podle příchuti.

Obsah

600 ml (2x300ml)

Dávkování

Dávkování upravte podle vaší váhy. Na 1 kg tělesné hmostnosti užívejte 0,15 ml BalanceOil. Například člověk s hmotností 80 kg bude užívat 12 ml BalanceOil denně, což odpovídá 2,5 lžičkám (1 lžička = 5 ml).

Skladování

Neotevřené lahve skladujte na tmavém, suchém místě při pokojové teplotě, nebo v lednici. Otevřené lahve skladujte v lednici a spotřebujte do 45 dnů. Při teplotách nižších než 4 °C se může BalanceOil v důsledku tuhnutí olivového oleje zakalit.

Upozornění

 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 • Kombinujte doplňky stravy s vyváženým jídelníčkem a zdravým životním stylem, abyste dosáhli nejlepších výsledků.
 • Pokud čekáte dítě, kojíte, užíváte léky na předpis (zejména na ředění krve) nebo trpíte závažným onemocněním, poraďte se před užíváním se svým lékařem.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Přípravek není určen pro děti do 3 let.

Vyrobeno ve ŠVÉDSKU firmou Zinzino Nordic AB.