Colostrum je zázrak, který vyléčí téměř všechno

Nemoc, úraz, sport, těhotenství. Každý člověk najde důvod, proč by ho měl užívat. Přírodní doplněk stravy Colostrum je tak všestranný, že skutečně pomáhá téměř při všech zdravotních situacích.

Ještě před několika desítkami let bylo colostrum přitom tak nedoceněné, že se jeho přebytky vylévaly. V 60. letech 20. století už ale Američan Albert Sabina vyrobil první vakcínu z hovězího colostra. Konkrétně proti obrně. Záhy i ostatní vědci přicházeli s dalším využitím této zázračné látky.

Colostrum neboli mlezivo pijí novorozenci první hodiny po porodu. Matkám se tvoří ještě před mateřským mlékem. Obsahuje koktejl imunoglobulinů, aminokyselin a růstových faktorů, které dětem zajišťují okamžitou obranyschopnost i správný vývoj. Studie prokázaly, že colostrum má stejný účinek i na dospělé.

Kravské mlezivo je lidskému velmi podobné, a to až na 99 %. A dokonce má 40x více účinných látek než mateřské mlezivo. Telátka se totiž oproti lidským miminkům rodí zcela bez imunity a kdyby se nenapila, zemřou. Proto je kravské mlezivo tak silné.

 

V naší nabídce najdete kolostrum SENZA, které je vyrobené z lokálních zdrojů na jižní Moravě.

Colostrum Senza Medical vitamín