Kolostrum

Přemýšlíte o způsobech, jak zlepšit svou imunitu a celkové zdraví? Ačkoliv mnoho z nás jako první sáhne po vitamínu C, kolostrum má mnohdy na naši obranyschopnost blahodárnější vliv. Jedná se o první mléko, které se vylučuje po porodu a je nabité množstvím živin. Produkt je plný proteinů, vitamínů a minerálů, které tělo potřebuje k obraně proti vnějším hrozbám, jako jsou viry, bakterie a plísně. Kravské kolostrum v naší nabídce pochází z ekologicky čistého prostředí jižní Moravy.

#ShowMore#

Kolostrum, někdy též označované jako "životní elixír", obsahuje imunoglobuliny, laktoferin, cytokiny, vitamíny, biominerály, růstové faktory, speciální antivirové a antibakteriální látky, interferon a další, které se díky našemu šetrnému zpracování v produktu zachovají.

Šetrný způsob zpracování – lyofilizace

Tekuté kolostrum zpracováváme pomocí moderní technologie lyofilizace (sušení mrazem při −40 °C), čímž ochráníme všechny důležité vlastnosti kolostra i po vysušení. Veškeré kapsle v nabídce obsahují pouze čisté kolostrum bez dalších přísad.

Kdy je vhodné užívat kolostrum?

Kravské kolostrum pochází z české farmy v ekologicky čistém prostředí, což zaručuje vysokou kvalitu a čistotu získaného produktu. Doplněk stravy je vhodný pro děti a osoby se sníženou imunitou – kolostrum urychluje regenerační a hojivé procesy v těle.

  • Kolostrum primárně posiluje funkci imunitního systému a zvyšuje odolnost těla proti mnoha nemocem.
  • Je efektivní proti virům, bakteriím a plísním, které mohou napadnout organismus.
  • Působí prospěšné při léčbě chronických onemocnění a chronických zánětů.
  • Pomáhá zmírňovat symptomy běžných onemocnění, jako jsou rýma, chřipka a angína.

Tento doplněk stravy je nejen ideální pro dospělé, kteří chtějí posílit svou imunitu, ale i pro děti. Máte-li děti, můžete tobolky s kravským kolostrem snadno rozdělat a obsah vysypat.

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

299470
1299470

Značky

Položek k zobrazení: 2
SENZA Colostrum pro děti 60 tobolek
Bonusový program
299 Kč

Colostrum pro děti obsahuje čisté kravské kolostrum z jižní Moravy, zpracované velmi šetrnou...

1230
SENZA kolostrum podpora imunity
Tip Bonusový program
470 Kč

Kravské kolostrum bohaté především na proteiny a řadu vitamínů a minerálů.

53