Lipozomální vitamíny

Lipozomální vitamíny

Lipozomální vitamíny představují nejúčinnější vstřebávání vitamínu podávaných ústní formou do organismu. Lipozomy jsou mikroskopické tukové váčky, které efektivně obalují vitamíny a zajišťují jejich cestu přímo do buněk, aniž by byly poškozeny trávicím procesem. Výsledkem je výrazně vyšší vstřebatelnost – až 90 %, což je oproti klasickým vitamínům zásadní rozdíl. Podpořte své zdraví s lipozomálními vitamíny. Vybrat si můžete z celé řady vitamínů podle konkrétního účelu, ať už se jedná o lipozomální vitamín C nebo vitamín D3K2

#ShowMore#

Vitamíny hrají klíčovou roli v mnoha biochemických procesech v našem těle a podporují celkové zdraví a psychickou pohodu. Přestože jsou pro naše tělo nezbytné, organismus si je nedokáže vytvářet v dostatečném množství. Je proto zásadní získávat je z vnějších zdrojů, zejména z vyvážené stravy. V situacích, kdy je příjem vitamínů z potravy nedostatečný nebo když máme specifické zdravotní požadavky, se stávají doplňky stravy neocenitelným zdrojem těchto esenciálních živin.

Výhody užívání lipozomálních vitamínů

Díky této technologii je zajištěno, že vitamíny nejsou v žaludku degradovány ani neefektivně vstřebávány, ale jsou přímo dopraveny do buněk, kde mohou plně působit. Tato inovace v oblasti výživových doplňků přináší hned několik výhod:

  1. Vyšší biologická dostupnost: Lipozomální obal zvyšuje schopnost těla vstřebat více vitamínu.
  2. Méně gastrointestinálních potíží: Tradiční vitamínové preparáty mohou způsobit některým lidem žaludeční potíže nebo nepříjemnosti. Lipozomální vitamíny však snižují riziko těchto vedlejších účinků.
  3. Flexibilita dávkování: Díky vyšší vstřebatelnosti mohou být dávky lipozomálních vitamínů menší než u tradičních doplňků, přesto s podobným nebo lepším účinkem.

Ať už hledáte podporu pro svůj imunitní systém, zdraví kostí, nervů a srdce, lipozomální vitamíny nabízejí efektivní a inovativní řešení pro doplnění vaší stravy. V našem sortimentu najdete širokou škálu lipozomálních vitamínů, které vám pomohou udržet vaše tělo v optimálním stavu. Prozkoumejte naši nabídku a najděte ten pravý doplněk pro své individuální potřeby.

Nejprodávanější

5 položek celkem

Cena

299615
1299615

Značky

Položek k zobrazení: 5
Tekutý liposomální vitamín C 50 gramů
Bonusový program 50.000mg
299 Kč

Lipozomální vitamín C ve formě sirupu s příjemnou jahodovou příchutí podpoří váš imunitní systém,...

41
Lipozomální duo vitamín C a D3K2
Akce Bonusový program Tip
ZDARMAZDARMA
615 Kč

SENZA Lipo Duo výhodné balení jahodového sirupu s lipozomálním vitamínem C a jablečného sirupu s...

1155
Lipozomílní vitamín D3K2 + AE tobolky
Bonusový program Tip
499 Kč

Podpořte zdraví svých kostí, srdečního systému a imunity s lipozomálním doplňkem stravy D3K2 +...

71
Lipozomální vitamín D3K2 250ml
Bonusový program Tip
349 Kč

Lipozomální vitamín D3 v kombinaci s vitamíny K2, A a E je skvělou volbou pro podporu pohybového...

70
Lipozomální vitamín C v tobolkách
Tip Bonusový program
499 Kč

Vysoce vstřebatelný lipozomální vitamín C s vitamínem E podpoří vaši obranyschopnost, funkce...

69