O nás

SENZA medical je česká firma, která se specializuje na výrobu a distribuci jedinečných potravinových doplňků stravy. Naše produkty vyrábíme pouze z těch nejkvalitnějších surovin. Na trhu se pohybujeme již od roku 2014 a máme mnoho pozitivních ohlasů na naše výrobky. Naším hlavním odběratel produktů je MUDr. Emil Záhumenský, který se věnuje hlavně lidem s diabetem a má velké úspěchy při léčbě tzn. diabetické nohy. Jeho angiologickou a diabetologickou ordinaci a podiatrickou poradnu najdete v krajském městě Zlín.

Pokud je to možné, používáme suroviny z místních zdrojů. Například surovinu na naše SENZA Colostrum bereme od farem na jižní Moravě, nebo brynzu na produkt SENZA Lyovis - přírodní probiotika pochází z jedinečné farmy na Slovensku.

Mezi naše další produkty patří SENZA Vitamín C - lipozomální vitamín C, který je zase unikátní svou formou v jaké je vitamín C obsažen. Účinnost lipozomální formy dosahuje až 90%.

Zatím naším posledních produktem je SENZA Collagen v sypké formě z mořského kolagenu.

Řadu potravinových doplňků chceme postupně rozšiřovat, ale pouze produkty, které budou unikátní svým složením nebo zaměřením.

Do naší nabídky jsme zařadili i produkty domácích i zahraničních značek Alagenex, Duolife, Enerex, Energy a Zinzino.

Využijte při koupi produktů Zinzino slevový kupón "ZINZINO" a získejte 10% slevu a dopravu ZDARMA. 

Řídíme se heslem „Nikdy není pozdě něco změnit a předběhnout čas budoucích problémů“.

Důležitá je prevence, řešení problémů už většinou bývá běh na dlouhou trať.