O nás

SENZA medical je česká firma, která se specializuje na výrobu a distribuci jedinečných potravinových doplňků stravy. Naše produkty vyrábíme pouze z těch nejkvalitnějších surovin. Na trhu se pohybujeme již od roku 2014 a máme mnoho pozitivních ohlasů na naše výrobky. Naším hlavním odběratel produktů je MUDr. Emil Záhumenský, který se věnuje hlavně lidem s diabetem a má velké úspěchy při léčbě tzn. diabetické nohy. Jeho angiologickou a diabetologickou ordinaci a podiatrickou poradnu najdete v krajském městě Zlín.

Pokud je to možné, používáme suroviny z místních zdrojů. Například surovinu na naše SENZA Colostrum bereme od farem na jižní Moravě, nebo brynzu na produkt SENZA Lyovis - přírodní probiotika pochází z jedinečné farmy na Slovensku.

Mezi naše další produkty patří lipozomální vitamíny. Lipozomální vitamín C v tekuté i tobolkové formě a speciální kombinace lipozomální "multivitamín" obsahující K2D3 a AE. Hlavní výhodou lipozomální formy je vstřebatelnost přes střevní stěnu, která dosahuje až 90%.

Dalším produktem je SENZA Collagen, který obsahuje možský kolagen v sypké formě.

Řadu potravinových doplňků chceme postupně rozšiřovat, ale pouze produkty, které budou unikátní svým složením nebo zaměřením.

Naše produkty jsme Vám schopni i dodat pod vlastní etiketou za zvýhodněných podmínek. 

Do naší nabídky jsme zařadili i produkty domácích i zahraničních značek Duolife, EnerexZinzino a dalších.

Řídíme se heslem „Nikdy není pozdě něco změnit a předběhnout čas budoucích problémů“.

Důležitá je prevence, řešení problémů už většinou bývá běh na dlouhou trať.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení