O nás

SENZA medical je česká firma, která se specializuje na výrobu a distribuci jedinečných potravinových doplňků stravy. Naše produkty vyrábíme pouze z těch nejkvalitnějších surovin. Na trhu se pohybujeme již od roku 2014 a máme mnoho pozitivních ohlasů na naše výrobky. Naším hlavním odběratel produktů je MUDr. Emil Záhumenský, který se věnuje hlavně lidem s diabetem a má velké úspěchy při léčbě tzn. diabetické nohy. Jeho angiologickou a diabetologickou ordinaci a podiatrickou poradnu najdete v krajském městě Zlín.

Pokud je to možné, používáme suroviny z místních zdrojů. Například surovinu na naše SENZA Colostrum bereme od farem na jižní Moravě, nebo brynzu na produkt SENZA Lyovis - přírodní probiotika pochází z jedinečné farmy na Slovensku.

Mezi naše další produkty patří lipozomální vitamíny. Lipozomální vitamín C v tekuté i tobolkové formě a speciální kombinace lipozomální "multivitamín" obsahující K2D3 a AE. Hlavní výhodou lipozomální formy je vstřebatelnost přes střevní stěnu, která dosahuje až 90%.

Dalším produktem je SENZA Collagen, který obsahuje možský kolagen v sypké formě.

Řadu potravinových doplňků chceme postupně rozšiřovat, ale pouze produkty, které budou unikátní svým složením nebo zaměřením.

Naše produkty jsme Vám schopni i dodat pod vlastní etiketou za zvýhodněných podmínek. 

Do naší nabídky jsme zařadili i produkty domácích i zahraničních značek Duolife, EnerexZinzino a dalších.

Řídíme se heslem „Nikdy není pozdě něco změnit a předběhnout čas budoucích problémů“.

Důležitá je prevence, řešení problémů už většinou bývá běh na dlouhou trať.