DuoLife Collagen | Tekutý kolagen | 750ml

Tip
Značka: Duolife
ZdarmaZdarma
DuoLife Collagen, tekutý kolagen, 750 ml
865 Kč 752 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2020

Tekutá esence mládí s kolagenem pro hladkou, pružnou kůži, zdravé, silné vlasy a nehty a v neposlední řadě silné klouby.

Kromě kolagenu obsahuje také antioxidanty, kyselinu hyaluronovou, extrakt z aceroly a další látky pro ještě silnější účinek. Jeho složení je čistě přírodní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DuoLife Collagen je speciálně navržený tekutý přípravek s účinnými látkami podporujícími krásu pleti, vlasů, nehtů i zdraví kloubů. Jeho složení je čistě přírodní.

Kolagen je základním prvkem pojivových tkání. Díky němu je naše pokožka pevná a pružná. S věkem však dochází k jeho úbytku a kůže tyto vlastnosti ztrácí. Stejně je tomu i u vlasů a nehtů. Pro jejich krásný, zdravý vzhled je kolagen nezbytnou látkou.

Tekutý mořský kolagen DuoLife je obohacený o kyselinu hyaluronovou, extrakt z aceroly, kopřiv a přesličky a další účinné přírodní látky, které dohromady tvoří jedinečný elixír krásy a mládí. Obsažené antioxidanty chrání buňky před oxidačním stresem, který způsobuje jejich předčasné stárnutí. Kolagen také zajišťuje optimální funkci kloubní chrupavky a kostí.

Složení

Obsahuje synergicky působící přírodní látky: mořský kolagen, kyselina hyaluronová, standartizovaný extrakt aceroly, chondroitin, glukosamin, bambusové výhonky, výtažek z kopřiv, přeslička, pyré plodů mango.

Obsah

750 ml

Dávkování

25 až 50 ml přípravku jedenkrát denně před jídlem

Skladování

Neotevřený výrobek skladujte v pokojové teplotě, po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 30 dnů. Udržujte mimo dosah dětí a chraňte před přímým slunečním zářením. DuoLife je přírodním produktem, proto se chuť a konzistence jeho jednotlivých šarží může mírně lišit v závislosti na ročním období a surovinách, které byly použity k výrobě. Případný sediment je tvořen přírodními složkami a pro výrobky tohoto typu je typický.

Upozornění

  • Před použitím vždy protřepejte.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Výrobek není náhražkou pestré stravy.
  • Vyvážený způsob stravování a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
  • Nepoužívejte, pokud jste přecitlivělí na kteroukoliv složku výrobku. Výrobek by neměly užívat těhotné a kojící ženy.

Vyrobeno v Polsku firmou Duolife S.A.

Registrujte se na našem e-shopu a získejte výhody věrnostního programu, včetně produktů zdarma.

Produkty DuoLife obsahují vždy kompletní, přirozeně se vyskytující organické složky, spolu s jejich biologickým pozadím. Používají se plodiny bez GMO z ekologických a certifikovaných plodin z celého světa. Bez pesticidů a herbicidů. Tepelně se látky neošetřují a ani se nepoužívají žádné konzervanty.

Registrujte se jako partner u firmy Duolife. Hlavní výhodou je nákup produktů za partnerské ceny. První nákup je s 50% partnerskou slevou a další nákupy již za plnou partnerskou slevu. Každý produkt je ohodnocen počtem bodů. Při nákupu za 500 každý měsíc, získáte i produkt ZDARMA, (Moje Krav a Sada den a noc).

Pokud by Vám zajímali další informace napište  na info@senzamedical.cz nebo zavolejte +420 601 280 223.