Zinzino BalanceOil Omega 3, Pomeranč | 100 ml

Tip
Značka: Zinzino
ZdarmaZdarma
Zinzino Balance Oil omega 3, 100ml Pomeranč, rybí olej
572 Kč 497 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.1.2021

Prémiová směs s přírodním rybím olejem. Obsahuje Omega 3, olivové polyfenoly a vitamín D3.

Zinzino BalanceOil podporuje správnou funkce mozku, srdce a imunitního systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zinzino BalanceOil je synergická směs vysoce kvalitního rybího oleje, extra panenského olivového oleje a vitamínu D3. Je velmi bohatá na Omega 3 (EPA i DHA), Omega 9 mastné kyseliny a polyfenoly, které jsou nezbytné pro správnou funkci mozku, srdce a imunitního systému. Vyberte si svůj BalanceOil ze 4 příchutí - pomeranč, grep, citron nebo vanilka.

Složení

Rybí olej (z ančoviček, makrel, sardinek), za studena lisovaný olivový olej, smíšené tokoferoly (antioxidanty), vitamín D3 (cholekalciferol), pomerančový extrakt.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnota podle objemu dávky 7,5 ml 12 ml
Rybí tuk 4 142 mg 6 627 mg
Mastné kyseliny Omega-3 1 549 mg 2 478 mg
z toho EPA 802 mg 1 283 mg
z toho DHA 427 mg 683 mg
Olivový olej 2 557 mg 4 092 mg
z toho kyselina olejová (Omega-9) 1 918 mg 3 069 mg
z toho polyfenoly 2,2 mg 3,5 mg
Vitamín D3 12,6 ug (250 % DDD*) 20 ug (400 % DDD*)

*RV - referenční hodnota

Obsah

100 ml

Dávkování

Dávkování upravte podle své tělesné váhy. Na 1 kg tělesné hmostnosti užívejte 0,15 ml BalanceOil. Například dospělý člověk s hmotnosí 80 kg bude užívat 12 ml BalanceOil denně, což odpovídá 2,5 lžičkám (1 lžička = 5 ml).

Skladování

Neotevřené lahve skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě nebo v lednici. Otevřené lahve skladujte v lednici a spotřebujte do 45 dnů. Při teplotách nižších než 4 °C se může BalanceOil v důsledku tuhnutí olivového oleje zakalit. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění

  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Kombinujte doplňky stravy s vyváženým jídelníčkem a zdravým životním stylem, abyste dosáhli nejlepších výsledků.
  • Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis (zejména na ředění krve) nebo trpíte závažným onemocněním, poraďte se před užíváním se svým lékařem.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Přípravek není určen pro děti do 3 let.

Vyrobeno ve ŠVÉDSKU firmou Zinzino Nordic AB.

Registrujte se na našem e-shopu jako prémiový zákazník a získejte možnost zakoupit produkty ZINZINO za speciální partnerské ceny.

Cílem produktů značky Zinzino je obnovit vitalitu, zdraví a ochránit před civilizačními chorobami. Doplňky stravy jsou vyráběny na základě řady vědeckých výzkumů, které zaručují jejich nezávadnost a prospěšnost.

Hlavní řadou produktů jsou oleje s rybím tukem BalanceOil, které pomáhají nastolit a udržet správný poměr esenciálních mastných kyselin Omega-6 a Omega-3 v našem organismu.

Chcete zakoupit produkty za prémiovou cenu nebo chcete vědět více informací? Navštivte stránku Independent Zinzino Partner a zákazník (spotřebitel), kde se dozvíte víc. V případě potřeby nás také neváhejte kontaktovat.