Zinzino BalanceTest | Suchý krevní test poměru mastných kyselin

Značka: Zinzino
ZDARMAZDARMA
Suchý krevní test na poměr Omega 6 k Omega 3
3 784 Kč 3 127 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.5.2022

Krevní test prováděný metodou suché krevní kapky (DBS) poskytuje údaje o hladině mastných kyselin v krvi.

Jeho výsledek je prokazatelně stejně spolehlivý jako klasický test ze vzorku krve odebrané z žíly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zinzino BalanceTest je krevní test pomocí metody suché krevní kapky (DBS). Poskytuje stejně přesné údaje o hladině mastných kyselin v krvi jako klasický krevní test (s 98 % úspěšností). S jeho pomocí zjistíte přesný poměr Omega 6 a Omega 3 mastných kyselin ve vaší krvi, obsah Omega 3 mastných kyselin, profil ochrany mastných kyselin a další údaje. Tato diagnostika je klíčem k odhalení chronických zánětů, které vznikají převážně z nadbytku Omega 6 a nedostatku Omega 3.

Jak probíhá provedení testu

1. Odebrání vzorku - K provedení testu stačí jen pár kapek krve ze špičky prstu na filtrovacím papírovém proužku. Získání vzorku krve trvá méně než jednu minutu.

2. Odeslání vzorku - Vzorek poté jednoduše zabalíte pomocí přibalených pomůcek a pošlete do nezávislé norské laboratoře VITAS Analytical Services. Ta provede anonymní vyšetření koncentrace 11 typů mastných kyselin.

3. Získání výsledků - Výsledek je zveřejněn přibližně za 20 dnů na webové stránce zinzinotest.com/cz. Testy jsou anonymní a vyhodnocují se za pomocí unikátního kódu, který zná jen daný klient a laboratoř.

V balíčku najdete vše potřebné pro odebrání i odeslání vzorku krve: manuál, testovací papírek, aluminiový sáček, jednorázovou jehlu, dezinfekční ubrousek, pohlcovač oxidu křemičitého, váš unikátní testovací kód a obálku.

Pro dosažení rovnováhy mezi Omega 6 a Omega 3 mastnými kyselinami:

  • Jezte zdravou a rozmanitou stravu, která zahrnuje mastné ryby, zeleninu, ovoce, bobule a celá zrna. Snižte příjem rostlinných olejů a průmyslově zpracovaných potravin bohatých na Omega-6.
  • Užívejte pravidelně Zinzino BalanceOil s rybím olejem, nebo Zinzino BalanceOil ve veganské formě s mořskými řasami. Poskytne vám potřebné Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA a polyfenoly.
  • Vykonávejte pravidelnou fyzickou aktivitu podle svých pohybových možností.

Přečtěte si více o Zinzino BalanceTest.

Vyrobeno firmou Zinzino Nordic AB.

Registrujte se na našem e-shopu jako prémiový zákazník a získejte možnost zakoupit produkty ZINZINO za speciální partnerské ceny.

Cílem produktů značky Zinzino je obnovit vitalitu, zdraví a ochránit před civilizačními chorobami. Doplňky stravy jsou vyráběny na základě řady vědeckých výzkumů, které zaručují jejich nezávadnost a prospěšnost.

Hlavní řadou produktů jsou oleje s rybím tukem BalanceOil, které pomáhají nastolit a udržet správný poměr esenciálních mastných kyselin Omega-6 a Omega-3 v našem organismu.

Chcete zakoupit produkty za prémiovou cenu nebo chcete vědět více informací? Navštivte stránku Independent Zinzino Partner a zákazník (spotřebitel), kde se dozvíte víc. V případě potřeby nás také neváhejte kontaktovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení