Zinzino BalanceTest | Suchý krevní test poměru mastných kyselin

Značka: Zinzino
ZDARMAZDARMA
Suchý krevní test na poměr Omega 6 k Omega 3
3 802 Kč 3 142 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
5.10.2022

Krevní test prováděný metodou suché krevní kapky (DBS) poskytuje údaje o hladině mastných kyselin v krvi.

Jeho výsledek je prokazatelně stejně spolehlivý jako klasický test ze vzorku krve odebrané z žíly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zinzino BalanceTest je krevní test pomocí metody suché krevní kapky (DBS). Poskytuje stejně přesné údaje o hladině mastných kyselin v krvi jako klasický krevní test (s 98 % úspěšností). S jeho pomocí zjistíte přesný poměr Omega 6 a Omega 3 mastných kyselin ve vaší krvi, obsah Omega 3 mastných kyselin, profil ochrany mastných kyselin a další údaje. Tato diagnostika je klíčem k odhalení chronických zánětů, které vznikají převážně z nadbytku Omega 6 a nedostatku Omega 3.

Jak probíhá provedení testu

1. Odebrání vzorku - K provedení testu stačí jen pár kapek krve ze špičky prstu na filtrovacím papírovém proužku. Získání vzorku krve trvá méně než jednu minutu.

2. Odeslání vzorku - Vzorek poté jednoduše zabalíte pomocí přibalených pomůcek a pošlete do nezávislé norské laboratoře VITAS Analytical Services. Ta provede anonymní vyšetření koncentrace 11 typů mastných kyselin.

3. Získání výsledků - Výsledek je zveřejněn přibližně za 20 dnů na webové stránce zinzinotest.com/cz. Testy jsou anonymní a vyhodnocují se za pomocí unikátního kódu, který zná jen daný klient a laboratoř.

V balíčku najdete vše potřebné pro odebrání i odeslání vzorku krve: manuál, testovací papírek, aluminiový sáček, jednorázovou jehlu, dezinfekční ubrousek, pohlcovač oxidu křemičitého, váš unikátní testovací kód a obálku.

Pro dosažení rovnováhy mezi Omega 6 a Omega 3 mastnými kyselinami:

  • Jezte zdravou a rozmanitou stravu, která zahrnuje mastné ryby, zeleninu, ovoce, bobule a celá zrna. Snižte příjem rostlinných olejů a průmyslově zpracovaných potravin bohatých na Omega-6.
  • Užívejte pravidelně Zinzino BalanceOil s rybím olejem, nebo Zinzino BalanceOil ve veganské formě s mořskými řasami. Poskytne vám potřebné Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA a polyfenoly.
  • Vykonávejte pravidelnou fyzickou aktivitu podle svých pohybových možností.

Přečtěte si více o Zinzino BalanceTest.

Vyrobeno firmou Zinzino Nordic AB.

Registrujte se na našem e-shopu jako prémiový zákazník a získejte možnost zakoupit produkty ZINZINO za speciální partnerské ceny.

Cílem produktů značky Zinzino je obnovit vitalitu, zdraví a ochránit před civilizačními chorobami. Doplňky stravy jsou vyráběny na základě řady vědeckých výzkumů, které zaručují jejich nezávadnost a prospěšnost.

Hlavní řadou produktů jsou oleje s rybím tukem BalanceOil, které pomáhají nastolit a udržet správný poměr esenciálních mastných kyselin Omega-6 a Omega-3 v našem organismu.

Chcete zakoupit produkty za prémiovou cenu nebo chcete vědět více informací? Navštivte stránku Independent Zinzino Partner a zákazník (spotřebitel), kde se dozvíte víc. V případě potřeby nás také neváhejte kontaktovat.