Zinzino Zinobiotic+ | Přírodní dietní směs s vlákninou | 180 g

Značka: Zinzino
ZDARMAZDARMA
Zinzino zinobiotic 180g přírodní dietní směs s vlákninou
1 116 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Možnosti doručení

Doplněk stravy ve formě nápoje pro snížení pocitu nadýmání a udržení optimální funkce střev.

Obsahuje 8 přírodních zdrojů vlákniny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zinzino Zinobiotic+ je směs 8 přírodních vláknin, které metabolizují v tlustém střevě. Tyto vlákniny podporují růst přátelských bakterií a správnou funkci střev.

Prospěšné bakterie podporují imunitní systém, pomáhají k lepší náladě, vytrvalosti a celkovému zdraví.

Hlavní přínosy:

  • dietní směs s vlákninou
  • zdravá střeva
  • zdravé funkce střev
  • vyvážený mikrobiom
  • bez GMO i lepku

Prohlášení, že potraviny bohaté na vlákninu a jakékoli prohlášení, které bude mít pro spotřebitele stejný význam, může být učiněno pouze pokud produkt obsahuje alespoň 6 g vlákniny na 100 g nebo alespoň 3 g vlákniny na 100 kcal.

Náhrada stravitelných škrobů rezistentními škroby ve vašem jídelníčku přispívá ke snížení hladiny glukózy v krvi, která jinak po jídle stoupá. Toto prohlášení lze uplatnit pouze pro potraviny, ve kterých byl stravitelný škrob nahrazen rezistentním škrobem natolik, že výsledný obsah rezistentního škrobu je minimálně 14 % z celkového množství škrobu.

Beta-glukany pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které obsahují alespoň 1 g ovesných beta-glukanů, ovesných otrub,ječmene, otrub z ječmene, nebo směs těchto zdrojů podle kvantifikovaného poměru. Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 3 g beta-glukanů z ovsa, ovesných otrub, ječmene, otrub z ječmene, nebo směs těchto beta-glukanů.

Složení

Odolný škrob (z celých zrn), beta glukan z ovsa, inulin, fruktooligosacharidy, psyllium slupkový prášek, objemové činidlo (xantanová guma E415), protispékavé činidlo (trikalciumfosfát E341), přírodní sladidlo (steviolové glykosidy E960).

NUTRIČNÍ HODNOTY - Množství na jednu porci 1 naběračka, 6 g

Rezistentní škrob 2,4 g

Ovesné beta-glukany 0,8 g

Inulin 0,7 g

Fruktooligosacharidy 0,3 g

Obsah

180 g prášku

Dávkování

Smíchejte 12 g prášku (2 odměrky) s 200 ml vody nebo jiného oblíbeného nápoje v shakeru. Můžete užívat 1-2x denně podle vašich potřeb.

Skladování

Skladujte na tmavém, suchém místě při pokojové teplotě nebo v lednici. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění

  • Doplňky stravy pro dosažení nejlepších výsledků kombinujte s vyváženou stravou a zdravým životním stylem.
  • při konzumaci potravinové vlákniny se důrazně doporučuje pít hodně tekutin, voda brání zažívacím problémům jako je zácpa
  • Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo trpíte zdravotním stavem, užívání produktu konzultujte se svým lékařem.
  • Přípravek není určen pro děti do 3 let.

Vyrobeno ve Švédsku firmou Zinzino Nordic AB.

Cílem produktů značky Zinzino je obnovit vitalitu, zdraví a ochránit před civilizačními chorobami. Doplňky stravy jsou vyráběny na základě řady vědeckých výzkumů, které zaručují jejich nezávadnost a prospěšnost.

Hlavní řadou produktů jsou oleje s rybím tukem BalanceOil, které pomáhají nastolit a udržet správný poměr esenciálních mastných kyselin Omega-6 a Omega-3 v našem organismu.

Chcete zakoupit produkty za prémiovou cenu nebo chcete vědět více informací? Navštivte stránku Independent Zinzino Partner a zákazník (spotřebitel), kde se dozvíte víc. V případě potřeby nás také neváhejte kontaktovat.