H2 World

Webová stránka značky: H2 World

Společnost H2 World Health & Beauty Company s.r.o. je dceřinou společností irské firmy The Molecular Hydrogen Company Ltd.

Společnost The Molecular Hydrogen Company Ltd. se sídlem v Irsku byla založena Davidem Maršálkem, aby se stala lídrem na Evropském trhu s molekulárním vodíkem.

Cílem společnosti je prohloubení znalostí v této oblasti a přinést běžnému spotřebiteli, ale i odborné veřejnosti, špičkové produkty z celého světa a zvýšit povědomí o zdravotních výhodách molekulárního vodíku a jeho pozitivních účincích.

Nabízíme vám celou řadu nadčasových a inovativních produktů založených na bázi molekulárního vodíku od našich exkluzivních dodavatelů z celého světa. Tyto produkty postupně uvádíme nejen na evropský trh.

Součástí našeho týmu jsou skuteční odborníci z různých zemí s dlouholetými znalostmi a zkušenostmi z oblasti vodíkové terapie, kteří jsou součástí mezinárodních odborných organizací. Naše nadčasové produkty jsou navrženy tak, aby fungovaly.

Naše společnost dováží a prodává pouze fungující produkty přímo od vynálezců a výrobců ze zahraničí a nepodílí se na padělání ani kopírování a vytváření nefunkčních lokálních napodobenin. U nás máte záruku kvality, jistotu bezpečnosti, ale i podpory světových odborníků.

1 položek celkem
Real H2 Active Hydrogen Power 90 tablet
Tip
1 173 Kč bez DPH
1 349 Kč

RealH2 je o revoluční vodíkový produkt nové generace, vyvinutý a vyráběný mezinárodně uznávaným...

494

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem