Zinzino Balance Test

Independent Zinzino Partner_1

Moderní společnost se stravuje úplně jinak, než, řekněme, na začátku 20. století, kdy neexistovalo žádné rychlé občerstvení. Avšak kvalitou jídla si nemůžeme být jistí ani když si ho zásadně připravujeme sami, a to z toho důvodu, že víme jen málo o původu surovin, z nichž vaříme. Maso většinou pochází z dobytka chovaného v uzavřených prostorech a krmeného pícninami pěstovanými speciálně ke krmným účelům, místo aby se volně pásl na loukách. Většina ryb na trhu, například lososů, pochází z uzavřených farmových chovů, kde dostávají krmné směsi, místo aby se stravovaly řasami z mořských hlubin. Má to obrovské dopady na nutriční hodnotu potravin a ve výsledku na naše buňky, tkáně a celé tělo. Zinzino Balance Test je jednoduchý test, který provedete samostatně v pohodní domova. Test vám poskytne přehled o hladině mastných kyselin v krvi, jež přesně odráží složení tuků ve vaší potravě.

Zinzino Balance Test

Krevní testy: testy se provádí u nezávislé laboratoře s GMP certifikátem a třicetiletou historií. Měří se profil buněčné membrány obohacený o několik indexů. Důležité je vědět, že testy jsou ze suché krve. Používá se technologie GasChromatografie, která vyhodnocuje profil buněčné membrány z červených krvinek, které jsou produkovány kostní dření. Červené krvinky mají životnost 120 dní, proto tyto testy jsou velmi přesné a odpovídající reálnému stavu organizmu. Testy jsou anonymní a vyhodnocují se za pomocí unikátního kódu, který zná jen daný klient a laboratoř. To znamená, že žádné osobní údaje jako jméno, adresu ani telefon nikomu klient nesdílí. Tato diagnostika je klíčem k odhalení chronických zánětu, které vznikají převážně z přebytků Omega-6 a nedostatku Omega-3. Test měří množství Omega 3 v buňce a také poměr Omega-6 k Omega-3 v buněčné membráně.

Tento Zinzino BalanceTest si můžete zakoupit v našem eshopu. Druhou možností jak získat Zinzino BalanceTest za prémiovou cenu v rámci balíčku.

https://new.zinzinotest.com/

https://new.zinzinotest.com/en/links-downloads