Krevní oběh - podpora

Krevní oběh je síť, která se skládá z krve, krevních cév a srdce. Tato síť zásobuje tkáně v těle kyslíkem a dalšími živinami, transportuje hormony a odstraňuje zbytečné odpadní produkty.

Srdce

Srdce je vyrobena ze specializované srdeční svalové tkáně, která umožňuje působit jako čerpadlo uvnitř oběhové soustavy. Lidské srdce je rozděleno do čtyř komor. Na každé straně srdce je jedna síň a jedna komora. Předsíň dostává krev a komory pumpují krev. Lidský oběhový systém se skládá z několika okruhů: Plicní oběh zajišťuje průtok krve mezi srdcem a plícemi. Systémový obvod umožňuje průtok krve do a ze zbytku těla. Koronární obvod přísně dodává krev do srdce (není na obrázku níže).

Krev a krevní cévy

Krev ze srdce je čerpána do celého těla pomocí krevních cév. Arterie odvádějí krev ze srdce do kapilár a poskytují tkáni a buňkám kyslík (a další živiny). Jakmile je kyslík odstraněn, krev putuje zpět do plic, kde je reoxygenována a vrácena žilami do srdce. Hlavní tepnou systémového obvodu je aorta, která se odbočuje do jiných tepen a přenáší krev do různých částí těla.

Krevní oběh

Jedinečný produkt - Duolife Moje Krev 750ml

Podporuje krevní oběh, imunitu a regeneraci organizmu 

Komplexní účinek doplňků stravy anebo jejich působení jako přísad zajišťuje nejlepší podporu pro krevní oběh, imunitu a regeneraci organizmu. Moje krev byl zpracován ve spolupráci s vědeckou radou Duolife, dietetiky a Duolife Center for Innovation Reserch tak, aby působení jedné složky zvyšovalo účinnost druhé (tzn. aditivní působení). Přináší to maximální výsledky při užívání doplňků stravy.

Očišťuje lidské tělo od toxinů

Za detoxikaci organizmu odpovídá mnoho složek obsažených v produktu Duolife Moje Krev. Nejdůležitější je šťáva z cukrové řepy, která je bohatá na betain. Díky velkému množství hořčíku, které obsahuje šťáva z červené řepy, pozitivně ovlivňuje stav vašich cév a žil.

Pomáhá dosahovat správné morfologické výsledky

Složení krve odráží stav organizmu. Proto je preparát Duolife Moje krev zpracován tak, aby dodával lidskému organizmu cenné vitamíny, minerály a extrakty z rostlin a zeleniny.

Duolife Moje krev je určena pro

  • osoby s vyšší fyzickou aktivitou
  • rekonvalescenty
  • vegetariány
  • dárce krve
  • duševně vysoce aktivní osoby
  • ženy plánující těhotenství
  • senioři

Duolife moje krev kapalná morfologie