Probiotika VETOM – očistěte svůj organizmus

Exkluzivní patentované produkty ke zvýšení odolnosti organizmu. Základem produktů VETOM jsou mikrobiální buněčné hmoty živých spor bakterií Bacillus subtilis. Tato bakterie se vyvíjela v přírodě několik miliónů let. Během svého vývoje se setkávala s viry, plísněmi a dalšími bakteriemi, které ji nutily vytvořit si takové protilátky, aby přežila a mohla se dále rozmnožovat.

Probiotika VETOM

Základní preparáty VETOM byly vyvinuty v poválečném období v Rusku. Tento vojenský výzkum byl tajný a jeho hlavní úkolem bylo vyvinout produkt, který by byl dostatečně účinný na to, aby rychle ochránil člověka před následkem jaderného, biologického nebo chemického útoku. Po změně režimu v Rusku v 90. letech byl tento výzkum odtajněn a preparát se začal šířit komerčně.

Biologicky aktivní probiotika zlepšují fungování trávicího traktu a obnovují střevní mikroflóru. Podporují vylučování toxinů z těla a harmonizují metabolismus.

VETOM – intenzivní kůra

Intenzivní kúra byla navržena tak, aby synergicky působila na celý trávicí trakt, a efektivně tak pomohla řešit problémy s trávením způsobené narušením střevní mikroflóry. Pokud chcete udržet efektivní množství prospěšných bakterií v těle, je ideální kůru provést 1x ročně. Vyčištěný trávicí trakt je schopen daleko lépe přijímat živiny a biologicky aktivní látky.

Dávkování a postup při intenzivní kúře

  • 1. krok: Užívejte Vetom 1.1, a to 4-10x denně 1 kapsli po jídle. Takto užívejte po dobu 10 dní (maximálně 2 celá balení).
  • 2. krok: Dejte si tři dny až týden pauzu.
  • 3. krok: Užívejte Vetom 4, a to 4-5x denně 1 kapsli. Využívejte celé balení.
  • 4. krok: Dejte si tři dny až týden pauzu.
  • 5. krok: Užívejte Vetom 3, a to 4-5x denně 1 kapsli. Využívejte celé balení.

vetom sada intenzivní kůra