Fototerapie – náplasti LIFEWAVE, podpora organizmu za pomocí světla.

LifeWave vyvinula svoji vlastní, vyšší formu fototerapie. Jedná se o patentovanou technologii. Je oficiálně uznanou technologií ve všech státech Evropské Unie. Dosud bylo ukončených 70 klinických studií.

Lifewave X39 náplast

Že lidské tělo vytváří energii, která proudí v těle a vystupuje do prostoru kolem fyzického těla, zjistili už před 4 tis. lety v Číně, kde vznikla akupunktura. Tato léčebná metoda pracuje s těmito energiemi pomocí vpichování jehel do akupunkturních bodů a tím upravuje proudění energie v těle. Tibeťané a Číňané poznali, že pokud dojde k porušení proudění energie, vzniká zdravotní problém. Toto elektromagnetické pole lidského těla je v alternativní medicíně a léčitelství nazývané aurou.

V Evropě a ve Spojených státech probíhá biofyzikální výzkum, který prokazuje, že buňky v těle spolu komunikují pomocí fotonů světla přes fotobiomodulátory. To znamená, že světlo je komunikačním prostředkem mezi buňkami. Zakladatelem této myšlenky je biofyzik Fritz Albert Popp.

Toto nám potvrzují i ​​všeobecně známé jevy:

Když jdeme na slunce, tak určitá frekvence světla způsobí, že naše tělo začne produkovat vitamín D. Dalším příkladem je opalování, určitá frekvence světla (UV záření) spustí v našem těle tvorbu melaninu, způsobující zhnědnutí pokožky.

Zakladatel firmy LifeWave a také vědec - David Schmidt se již více než 10 let zabývá zkoumáním tohoto jevu, který se nazývá fotobiomodulácia. Buňky přes buněčnou membránu přijímají světelné signály a přeměňují je v určitý typ chování. Světlo je příčinou určitých reakcí v těle.

Na LifeWave náplastech jsou naneseny tělu vlastní látky (aminokyseliny, specifické cukry a kyslík ve vodném roztoku), které jsou nositelem specifické vlnové délky světla a tato zapříčiní specifickou reakci těla na tuto vlnovou délku. Tyto látky nevstupují do těla, pouze ovlivňují elektro-magnetické pole kolem těla a upravují vlny pulzního pole tak, aby přenášely do těla potřebné informace. Přenos informace bez vstupu látek do těla.

Lidské tělo je na základě takto modulovaných informací ovlivňujících jeho biopole schopné odhalit volné radikály poškozující buňky a poslat antioxidanty, aby je zastavili.

Už dávno víme, že světlo může pomáhat. Používáme infračervené i UV paprsky, používáme magnetoterapii k léčení různých lokálních zdravotních problémů. Tyto metody se používají lokálně, ale tato technologie pracuje s celým energetickým systémem našeho těla tak, že odstraňuje energetické bloky, které ve svém následku způsobují zdravotní problémy. Dá se říci, že toto je energetická léčba v pravém slova smyslu.

Zaregistrujte se jako partner Lifewave a nakupujte za zvýhodněné zákaznické ceny. Chcete poradit s registrací napište nám info@senzamedicl.cz nebo zavolejte.

Potřebujete poradit kam náplast nalepit, napište nebo zavolejte doktorce RNDr. Márii Kropáčkové (zdravesrdce@centrum.cz).