Vrozená imunita

Vrozená imunita je pro naše zdraví mnohem důležitější než adaptivní imunita. Můžeme ji rozdělit na dvě formy obrany - buněčnou a hurmonální. Důležitými látkami jsou zde 1,3/1,6 betaglukany (odvozené od pekařského droždí) a kyanogen z brokolice nebo extrakt jablečných semen, které podporují buněčnou i humorální složku.

Vrozená imunita - vypořádání s infekcí

Pokud se do těla dostane škodlivý mikroorganizmus a bezprostřední odpověď na infekci nestačí k vypořádání se s hrozbou, patogen může přežít. Tělo se poté přepne na chronickou odpověď vůči zánětu, která zvýší pravděpodobnost progresivního porušování tkání, což vede k degenerativním chorobám. To je důvodem, proč špatná ústní hygiena a následný chronický zánět dásní souvisí s chorobami srdce. Je tedy důležité zajistit, aby rychlá imunitní odpověď efektivně a plně zničila infekci. Nejefektivnější a přírodní cesta ke zlepšení imunity je užívání 1,3/1,6 betaglukanů. Jedná se o polysacharidy odvozené z droždí, u nichž bylo ověřeno zlepšení efektivity imunitního systému proti bakteriím a virům.

Ucelený souhrn látek působících protizánětlivě pomůže bránit se chronickému zánětu. Doplněk stravy obsahující 1,3/1,6 betaglukan a kyanogen zlepšuje rychlou odpověď imunitního systému.

Na našem e-shopu můžete zakoupit Zinzino Xtend obsahující betaglukan a kyanogen a doporučujeme začít pravidelně užívat kvalitní rybí olej (zdroj omega 3 mastné kyseliny) koncept Balance Oil.

Vrozená imunita

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení