Zlepšení spánku s náplastmi Silent Nights

Kvalitní spánek je pro naše tělo nesmírně důležitý. Spíme přibližně 8 hodin denně, 56 hodin týdně, 240 hodin měsíčně a 2920 hodin ročně. Jednu třetinu našeho života tedy prospíme. Není nic horšího, než špatně spát a dlouhé hodiny se pouze otáčet. Nedostatek kvalitního spánku má negativní vliv na naši psychickou pohodu a při dlouhodobé spánkové deprivaci také na naše celkové zdraví.

Jak na lepší spánek?

Pokud trpíte neklidným spánkem, může být uzdravení snazší, než si myslíte! Podle nové studie vědců z Nizozemska vám zlepšení ventilace v ložnici otevřením okna nebo vnitřních dveří může pomoci lépe spát. Výsledky studie ukázaly, že ložnice s lepší ventilací měly nižší hladinu oxidu uhličitého, což mělo za následek „lepší hloubku spánku, účinnost spánku a kratší dobu bdění“.

Důležitost spánku inspirovala firmu LifeWave k vývoji fototerapických náplastí Silent Nights, jednoho z nejpopulárnějších produktů Lifewave. Bez nutnosti užívání léků bylo klinicky prokázáno, že náplast Silent Nights prodlužuje délku spánku o 66 %.

Silent Nights náplast pro lepší spánek

Náplast Lifewave Silent Nights zlepšuje příjem kyslíku během spánku a zvyšuje vlastní produkci melatoninu v těle.

Melatonin je známý jako „spánkový hormon“, reguluje totiž denní a noční rytmus („cirkadiánní rytmus“) organismu. Signalizuje tělu, že je čas jít spát, a podporuje připravenost těla ke spánku. Nejvyšší koncentrace melatoninu je dosaženo v noci mezi druhou a čtvrtou hodinou, poté hladina melatoninu opět klesá. Světlo uvolňování melatoninu snižuje.

Co je dobré vědět: Vlastní produkce spánkového hormonu v těle s postupujícím věkem pomalu klesá - není tedy divu, že problémy se spánkem trpí zejména starší lidé.

Bylo klinicky prokázáno, že Lifewave Silent Nights zvyšuje dobu a kvalitu spánku o 66 % - bez užívání farmaceutických léků nebo pilulek.

Pokud máte dotazy, napište nám na email info@senzamedical.cz nebo zavolejte na +420 601 280 223, rádi Vám je zodpovíme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení