Zlepšení spánku | náplasti Silent Nights

JAK DŮLEŽITÝ JE SPÁNEK?

Kvalitní spánek je pro naše tělo velmi důležitý. Spíme přibližně 8 hodin denně, 56 hodin týdně, 240 hodin měsíčně a 2920 hodin ročně. Jednu třetinu našeho života prospíme. Spánek je důležitý v každém věku - potřebujeme ho a nepochybně ho všichni také milujeme! Není nic horšího, než špatně spát a zdánlivě hodiny sebou házet a pořád se jen otáčet se.

Pokud trpíte neklidným spánkem, může být uzdravení snazší, než si myslíte! Podle nové studie vědců z Nizozemska vám zlepšení ventilace v ložnici otevřením okna nebo vnitřních dveří může pomoci lépe spát.

Výsledky studie ukázaly, že ložnice s lepší ventilací měly nižší hladinu oxidu uhličitého, což mělo za následek „lepší hloubku spánku, účinnost spánku a kratší dobu bdění“.

Důležitost spánku inspirovala LIFEWAVE k vývoji Silent Nights, jednoho z nejpopulárnějších produktů Lifewave. Bez nutnosti užívání léků nebo tablet bylo klinicky prokázáno, že náplast Silent Nights prodlužuje délku spánku o 66%.

Silent Nights náplast pro lepší spánek

Náplast Lifewave Silent Nights zlepšuje příjem kyslíku během spánku a zvyšuje vlastní produkci melatoninu v těle.

Melatonin je známý jako „spánkový hormon“, protože reguluje denní a noční rytmus („cirkadiánní rytmus“) organismu. Přirozená poselská látka se vyrábí v části diencefalonu (epifýzy) a uvolňuje se ve tmě. Signalizuje tělu, že je čas jít spát, a podporuje připravenost spát v noci. Nejvyšší koncentrace melatoninu je dosaženo v noci mezi druhou a čtvrtou hodinou, poté hladina melatoninu opět klesá. Světlo inhibuje uvolňování melatoninu.

Dobré vědět: vlastní produkce spánkového hormonu v těle s postupujícím věkem pomalu klesá - není tedy divu, že problémy se spánkem trpí zejména starší lidé.

Bylo klinicky prokázáno, že Lifewave Silent Nights zvyšuje dobu a kvalitu spánku o 66 procent - bez užívání farmaceutických léků nebo pilulek.

Měli byste zájem o produkty Lifewave. Napište nám na email info@senzamedical.cz nebo zavolejte na +420 777 777 240 rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy.