Tuk na břiše

Velkou problematickou oblastí je tuk na břiše (abdominální tuk) . Může stát zdrojem zánětu a navíc na něj útočí makrofágy (bílé krvinky), které při tom produkují prozánětlivé látky. Velké břicho přináší zvýšené riziko cukrovky, onemocnění srdce a další nemocí.

Tuk na břiše

Z tohoto důvodu vyvinula švédská společnost Zinzino produkt Xtend. Obsahuje fytonutrienty a polyfenoly, které zastaví zánětlivou reakci v oblasti břicha. Jedná se například o několik druhů vitamínu E (tokoferony), karotenoidy (lykopen, lutein a zeaxantin) z rajčat a avokáda. účinnou a protizánětlivou složkou je antioxidant oleuropein (polyfenoly) obsažený v olivách.

Zánět v ústech

Zánět v ústech může vést k nepříjemným problémům. Některé toxiny se přes čichové centrum dostávají do mozku a proto se domníváme že tyto záněty souvisí například s Parkinsonovou chorobou. Jelikož toxiny produkované zánětem v ústech zároveň polykáme, může paradentóza a její předstupně zvýšit riziko rakoviny slinivky, vysokého krevního tlaku a rakoviny prsu. Dlouho vědci hledali nástroj jak, proti tomuto typu zánětu bojovat. Nakonec našli látku v oceánu v jedné mořské řase. V některých zemích jako je Japonsko či Korea, se mořské řasy běžně konzumují. Tyto národy spojuje jeden společný rys a tím je kvalitní chrup.

Zánět v ústech

Zubní sklovina ochrana

Jedním ze známých a velmi užitečných mořských řas je Ascophyllum nodosum. Obsahuje specifické molekuly s názvem fukoidany, které se při konzumaci uvolňují do slin a do krve. Ze slin se uchytí na zuby a krčky, kde vytvoří ochranou vrstvu, aby se na nich bakterie neudržely. Tímto se omezí tvorba zubního plaku nebo kamene. Krvácení se zastavuje a stejně tak i zánět. Fukoidany jsou součástí produktu Xtend.

Produkt Zinzino Xtend 60 tablet si můžete zakoupit na našem webu. Doporučujeme užívat společně s Balance Oil, protože základem je zdravá buňka, která dokáže přijmout živiny v plné míře.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení